iWork: Prezentace v Keynote

keynote

Balík kancelářských programů iWork nabízí na MacOS X i iOS možnost pracovat s dokumenty automaticky přenášenými přes iCloud. V tomto kurzu si ukážeme, jak na prezentace pomocí Keynote a to jak na Macu, tak i na iPadu.

 

Co Vás čeká na kurzu Keynote?

Těšte se na praktický workshop, na kterém se naučíte snadno, rychle a elegantně pracovat se svými prezentacemi v Keynote. Předvedeme si tento program jak pod MacOS X, tak i pod iOS a vysvětlíme si, jak tyto dva světy propojit. Díky tomuto kurzu budete se svými prezentacemi pracovat vždy efektivně bez ohledu na to, zda budete sedět u počítače či tabletu. Konkrétně se zaměříme na:

  • Uživatelské rozhraní na MacOS X i iOS
  • Práci se šablonami, vzory, přechody a animacemi
  • Sdílení prezentací přes iCloud, mail a další služby
  • import/export do formátu MS PowerPoint či PDF a Quicktime
  • Prezentování a Tisk

Celý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad i Mac připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých zařízeních.

Keynote

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací a vychází z mnohaleté každodenní praxe lektora. Společně projdeme jednotlivá nastavení, ovládací panely, naučíme se efektivně pracovas s Keynote. K tomu jako bonus si budete moci vyzkoušet nejrůznější příslušenství a doplňky.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

jbrezinaKdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza se Applu věnuje již více jak deset let a jistě jej znáte například jako jednoho z protagonistů nejznámnějšího českého Apple videocastu Digit. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Co budete potřebovat?

Na workshop doporučujeme přinést svůj vlastní Mac a iPad pokud je máte k dispozici a chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

Pokud vlastního Maca nemáte nebo jej nechcete přenášet, tak Vám jej zapůjčíme. Stačí v registraci zaškrtnout, že budete našeho Maca potřebovat.

 

Kde, kdy a za kolik?

  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 IMG_1001

Doporučené a navazující kurzy

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná