iOS 11: Zefektivněte svou práci

Nová verze iOS 11 přináší celou řadu nových funkcí, které umožňují výrazně změnit práci s mobilními zařízeními. Připravili jsme pro vás proto nový workshop plný tipů, triků, postupů a praktických rad, které zvýší vaší každodenní efektivitu.

 

Co Vás čeká?

Naučíme Vás používat iPhone a iPad mnohem efektivněji než dosud. Ukážeme si jak zrychlit, zefektivnit a zpříjemnit každodenní používání mobilních zařízení. Kromě novinek iOS 11 se můžete těšit i na řadu méně známých funkcí a postupů ze starších verzí systému. Konkrétně se budeme věnovat následujícím oblastem:

 

  • Jak využít nový multitasking a pracovat s více aplikacemi najednou
  • Jak zefektivnit osobní agendu
  • Jak lépe využít iCloud a efektivněji spravovat soubory a dokumenty
  • Jak pohodlněji komunikovat a spravovat emaily
  • Jak naplno využít multimediální funkce
  • Jak efektivněji psát text
  • Jaké nové možnosti přinášejí periferie

iOS 10
Celý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPadech.

 

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací a vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza každoročně podniká několik fotografických cest po světě a iPad používá pro práci s fotografiemi na cestách již skoro 3 roky. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

 

Co budete potřebovat?

Na workshop doporučujeme přinést svůj vlastní iPad či iPhone, pokud chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

Pokud si nejste jistí, zda máte fungující AppleID nebo jej potřebujete vytvořit, tak přijďte 15 minut před kurzem a my Vám rádi pomůžeme.

 

Kde, kdy a za kolik?

  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

IMG_1001

 

 

Doporučené a navazující kurzy

 

Reference

„diky jeste jednou za skvely den. Dozvedel jsem se toho dost a myslim, ze velmi prakticky. Zbytek je denni rutina.“

Martin Daněk

 

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná