iPad: Fotografie na cestách

Apple iPhone a iPad nabízejí vynikající mobilitu, vysokou kapacitu, skvělý displej a nepřeberné množství aplikací. Tato kombinace doslova svádí k použití fotografem na cestách. Nabízíme Vám intenzivní půldenní workshop, na kterém si ukážeme, jak pracovat s fotografiemi na cestách pomocí iPhonu a iPadu. Těšit se můžete i na iPad PRO! 

 

Co Vás čeká?

Připravili jsme pro Vás praktický workshop pokrývající všechny fáze práce s fotografiemi na iPadu. Postupně projdeme:

  • Tipy na aplikace pro fotografování iPhonem a iPadem
  • Jak importovat fotografie z paměťové karty pomocí Camera Connection Kitu
  • Jak fotografie třídit, promazávat a označovat
  • Jak zpracovat snímky pomocí aplikací Fotky, Snapseed a dalších
  • Jak přenášet fotografie do počítače a na sociální sítě
  • Photostream, iCloud knihovna a jeho využití
  • Jak prezentovat nejlépe fotografie na iPadu

iOS 10Celý workshop bude 100% interaktivní a vedený formou moderované diskuze. To vše navíc ve velmi malé skupině umožňující individuální přístup a okamžité řešení všech nejasností a dotazů. Těšit se můžete na tipy na nejrůznější foto aplikace, triky, jak pracovat se snímky apod.

Novinka: tento kurz byl aktualizován pro iOS10 a iPad Pro!

 

Jak bude workshop pobíhat?

Lektor bude v praxi předvádět jednotlivé aplikace, jejich ovládání a postupy pomocí iPadu připojeného přes AirPlay na velkou obrazovku. Každý účastník bude mít možnost pohodlně sledovat práci lektora a případně postupy zkoušet na svém iPadu.

 

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza každoročně podniká několik fotografických cest po světě a iPad používá pro práci s fotografiemi na cestách již skoro 3 roky. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Co budete potřebovat?

Na workshop si můžete přinest svůj vlastní iPad a iPhone, pokud chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

Kde, kdy a za kolik?

  • 2. března 2018 od 9 do 12 hodin v našich nových prostorech (Zborovská 66, Praha 5 Smíchov). Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 1590Kč.
  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 1990Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

IMG_1001

 

Doporučené a navazující kurzy