LumaFusion 3: střih videa na iPadu pro náročné (večerní kurz)

LumaFusion

Třetí generace aplikace LumaFusion mění zcela pohled na možnosti střihu videa na iPadu. Díky podpoře přímé práce s materiálem uloženým na externích discích se zcela mění workflow a rozšiřují možnosti. Připravili jsme pro vás jednorázový, speciální večerní kurz, ve kterém si předvedeme, jak co nejlépe a nejefektivněji stříhat videa na iPadu.

 

Tento workshop je určen pro uživatele, kteří mají alespoň základní zkušenost se střihem videa v předchozí verzi LumaFusion. Pokud jste ještě v LumaFusion nikdy nestříhali, doporučujeme absolvovat nejdřív základní kurz.

Co přinese kurz LumaFusion 3?

V tomto kurzu se primárně zaměříme na efektivní střih videa v LumaFusion 3 na iPadu. Vysvětlíme si podrobně práci se zdrojovým materiálem a nové možnosti střihu videa na iPadu. Podrobně se podíváme i na novou stabilizaci obrazu, práci se zvukem a novinky v uživatelském rozhraní.

Celý workshop bude 100% interaktivní. Všichni účastníci budou mít po celou dobu možnost klást dotazy, abychom mohli hledat konkrétní řešení pro jejich konkrétní potřeby.

 

Co se na kurzu naučíte?

Kurz je zaměřen na co nejefektivnější využití nové verze LumaFusion 3. Kromě jiného se naučíte:

  • Jak si efektivně organizovat zdrojový materiál
  • Jak pracovat s externími disky na iPadu
  • Jak pohodlně a rychle postupovat při střihu videa
  • Jak správně nastavit stabilizaci obrazu a nové efekty
  • Jak pracovat se zvukem v LumaFusion
  • Jak si přizpůsobit uživatelské rozhraní aplikace dle typu práce
  • Jak využívat externí monitor

Jak bude workshop probíhat?

Workshop proběhne prostřednictvím platformy ZOOM. Každý účastníku uvidí a uslyší lektora a pracovní plochu jeho iPadu. Účastníci budou moci klást otázky buď prostřednictvím mikrofonů nebo v chatu. Těšit se můžete na tři hodiny nabité praxí a na odpovědi na vaše otázky.

Po skončení workshopu bude účastníkům zpřístupněn záznam celého workshopu ke stažení.

 

Jan BřezinaKdo je lektorem?

Lektorem Workshopu je Honza Březina, certifikovaný Apple trenér (ACT), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Apple produktů. Honza dlouhodobě propaguje Apple technologie a stál u zrodu celé řady projektů pro českou Apple komunitu. Nabízí tak spojení hluboké teoretické znalosti Apple technologií. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je zaměřen na pokročilé postupy střihu videa v nové verzi LumaFusion 3. Proto je vhodný pro uživatele, kteří již základy práce s LumaFusion mají zvládnuté nebo jsou zvyklí stříhat v jiném video editoru a chtějí si osvojit práci v LumaFusion. Pokud ještě zkušenosti nemáte, doporučujeme nejprve absolvovat základní kurz.

Co budete potřebovat?

Pro absolvování kurzu nepotřebujete žádné speciální vybavení. Dokonce nemusíte mít ještě ani nainstalovaný LumaFusion. Jedinou podmínkou je alespoň základní zkušenost se střihem videa v libovolné aplikaci.

Kde, kdy a za kolik?

  • 30. srpna 2021 od 18 do 21 hodin v on-line podobě prostřednictvím aplikace ZOOM. Žáci budou moci plně interaktivně komunikovat s lektorem pomocí mikrofonu nebo chatu. Uvidí lektora i jeho pracovní plochu. Z workshopu dostanete i záznam ke stažení!  Kurzovné je 990 Kč.
  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490 Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.