Open day special – iPad, Mac a Portrét

Přestěhovali jsme se do nových prostor na Praze 3 a rádi bychom vás pozvali na speciální Open day, při kterém se můžete těšit na unikátní přednášky, možnost nakoupit drobné příslušenství za super ceny při garage sale či tombolu. Přijďte s námi strávit příjemný čas a získat nové zkušenosti.

 

Unikántí přednášky

Na opening day jsme pro vás připravili tři samostatné přednáškové bloky. Dopoledne se budeme věnovat iPadu, odpoledne Macu a na večer jsme pro vás připravili focení s modelkou. Co mají bloky o iPadu a Macu společné? Můžete se těšit na vybrané tipy a triky z naší každodenní praxe. Honza Březina a Filip Brož si pro vás připravili výběr toho nejlepšího, co objevili v nejnovějších verzích iPadOS a macOS, tipy na příslušenství, užitečné služby a drobná vylepšení pro každodenní workflow. V obou případech se můžete těšit na 45 minutovou přednášku Honzy, 45 mintovou přednášku Filipa a následně na hodinovou diskuzi a prostor pro individuální řešení problémů.

Ve třetím večerním bloku pro vás máme hodinovou přednášku Honzy o tom, jak si zorganizovat a zrealizovat portrétní focení, na kterou navážeme hodinou fotografování s modelkou. Honza vám vše bude demonstrovat přímo v praxi. Uvidíte jakým způsobem komunikuje, svítí a pózuje model.

Garage sale

Každé stěhování znamená otevřít každou skříň a vzít do ruky každou poslední krabici. Protože naši testováním prochází obrovské množství techniky a některé produkty u nás zůstávají aniž bychom je dokázali využít, rozhodli jsme se jim dát druhou šanci. Připravili jsme pro vás garážový výprodej nejrůznějších gadgetů, doplňků a příslušenství, ve kterém můžete nakupovat vše s cca 50% slevou!

Tombola

Abychom udělali opening day ještě o trochu zábavnější, připravili jsme speciální tombolu, ve které budete moci vyhrát jak užitečné, tak i zábavné drobnosti.

 

Jan BřezinaKdo je lektorem?

Lektorem Workshopu je Honza Březina, certifikovaný Apple trenér (ACT), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Apple produktů. Honza dlouhodobě propaguje Apple technologie a stál u zrodu celé řady projektů pro českou Apple komunitu. Nabízí tak spojení hluboké teoretické znalosti Apple technologií. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

Filip Brož

Lektorem workshopu je Filip Brož, zakladatel a šéfredaktor magazínu iPure.cz. Dlouholetý Apple uživatel a novinář. Apple pro Filipa nikdy nebyla jen obyčejná značka nebo korporace. V mnoha ohledech se ztotožňuje se Stevem Jobsem v tom, že iPhone při správném použití nefunguje jen jako pouhý telefon, ale je to prodloužená ruka jeho života. Jeho specialitou jsou analýzy různých způsobů využití Apple zařízení, uživatelské vychytávky a dlouhé recenze.

 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je zaměřen na pokročilé postupy práce s maskami v Adobe Lightroom. Proto je vhodný pro uživatele, kteří již základy práce s Adobe Lightroom mají zvládnuté nebo jsou zvyklí pracovat s maskami v jiných editorech a chtějí si osvojit práci v Lightroomu. Pokud ještě zkušenosti nemáte, doporučujeme nejprve absolvovat základní kurz organizace a úprav.

Co budete potřebovat?

Pro absolvování kurzu nepotřebujete žádné speciální vybavení ani znalosti. Stačí mít chuť se dozvědět něco nového.

Kde, kdy a za kolik?

 • 22. února 2022 od 9:00 do 12:00  iPad blok
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 10 osob. Kurzovné pro osobní účast je 444 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 222 Kč.
 • 22. února 2022 od 13:00 do 16:00  Mac blok
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 10 osob. Kurzovné pro osobní účast je 444 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 222 Kč.
 • 22. února 2022 od 17:00 do 19:00  Fotografování portrétu
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 10 osob. Kurzovné pro osobní účast je 666 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 222 Kč.

Nejste si jistí, která varianta je pro vás nejlepší? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak si správně vybrat nejvhodnější formu kurzu právě pro vás.