Fotoexpedice Patagonie a Ohňová země 2020

Patagonie se může pochlubit jednou z nejčistších a nejpanenštějších oblastí na světě. Nádherné hory, jezera, ledovce, vodopády, velké množství volně žijících zvířat a neuvěřitelně přátelští obyvatelé. Do Patagonie se v roce 2020 vracíme s programem rozšířeným o Ohňovou zemi, takže se podíváme na opravdu nejjižnější cíp Jižní Ameriky.

Základní informace

Termín : 2. – 15. listopad 2020  (14 dní)
Cena: bude upřesněna
Počet účastníků: 6 účastníků + průvodce + lektor (Připravujeme)
Doprava: letecká, na místě privátní minibus
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle možností a  programu
Zaměření: Krajina, města, reportáž
Fyzická náročnost: střední – pěší turistika do 10 km / den

Průvodce

David Maják

Zkušený cestovatel a milovník jižní Ameriky. Pro Davida se stala jižní Amerika osudem, tráví zde větší část roku, našel zde svou životní partnerku a průvodcování po jižní Americe je pro něj i obživou. Má skvělé znalosti místní kultury, historie i místopisu.

Jakub Vaněk

Od roku 2007 působí jako průvodce a lektor fotografických expedic, s kterými procestoval již několik kontinentů. Kromě fotografování na cestách je jeho doménou od roku 2005 fotografování letadel a od roku 2010 se specializuje na jejich focení ze vzduchu. Je ochoten i cestovat za možností i na víkend přes půl světa. Oblíbenou destinací je USA, které navštívil pracovně, soukromě nebo v rámci fotoexpedic nesčíslně krát.

 

Přihlášení na expedici

* takto označená pole jsou povinná