Dárkové certifikáty

Darovat kurz či workshop znamená spojit dárek s praktickým a zároveň zábavným zážitkem. Všechny naše kurzy pořádáme v malých skupinách v interaktivní podobě. Chcete obdarovat Apple fandu? Pak jste právě našli ten správný dárek.

 

Pokud chcete darovat kurz jako vánoční dárek, pak nezapomeňte, že tak musíte učinit nejpozději do  22.12.2014!

 

Darkovy_certifikat

Jak certifikát objednat?

Dárkové certifikáty vystavujeme vždy na konkrétní jméno obdarovaného s platností 6 měsíců. Věnovat můžete krerýkoli z našich veřejných kurzů, všechny individuální kurzy a samozřejmě i fotografické expedice. Velice rádi Vám poradíme s výběrem vhodného kurzu a připravíme individuální nabídku na míru. Stačí nás kontaktovat.

 

Jak to přesně funguje?

Ve formuláři níže vyplníte potřebné údaje a systém Vám okamžitě na obrazovce potvrdí přijetí objednávky. Během následujících 24hodin budete kontaktováni členem našeho týmu, který s Vámi doladí individuální požadavky a předá platební informace. Samotný certifikát dostanete v podobě tiskového PDF do emailu. Kdykoli nás samozřejmě můžete kontaktovat na našem emailu či telefonních číslech.

 

Objednávka dárkového certifikátu

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Obdarovaný (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Co chcete věnovat? (vyžadováno)
1/2 denní Apple kurz dle vlastního výběru(1390Kč)1/2 denní fotografický kurz dle vlastního výběru (1390Kč)2 hodinová individuální konzultace (2000Kč)3 hodinový individuální Apple kurz (2590Kč)fotografickou expedicijinou variantu (viz níže)

Máte speciální přání?


 

 

Jak uplatnit certifikát?

V době platnosti certifikátu, která je na něm vyznačena, si můžete zareservovat pro Vás nejvhodnější termín kurzu či workshopu.

  • Pokud se jedná o veřejný skupinový kurz, aktuální dostupné termíny najdete v přehledu kurzů. Termíny těchto kurzů jsou vyhlašovány průběžně cca 2x měsíčně.
  • Pokud máte certifikát na individuální kurz, termín si můžete zvolit dle svých časových preferencí a my se Vám pokusíme maximálně vyjít vstříct.

Pro  uplatnění certifikátu stačí znát jeho číslo a správně jej vyplnit ve formuláři níže.

 

Uplatnění certifikátu:

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní kontakt (vyžadováno)


Číslo certifikátu (vyžadováno)

Preferovaný termín (vyžadováno)