Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice New York 2020

Fotoexpedice New York 2024

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně posledních 5 let. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice a relax Azory 2024

Azorské ostrovy jsou úžasný, dostupným a věčně zeleným rájem. Nabízí pestrý mix sopek, vodopádů, útesů, čajových plantáží a v červnu s nádherným jarním počasím. Pro letošní rok jsme se rozhodli pro zájemce přidat možnost relaxace a jógy.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

Irma Březina

Irma Březina

zjistit více

Fotoexpedice Kanada 2024

Západní Kanada je naše velice oblíbená destinace, kam se pravidelně vracíme. Podzimní Kanada nabízí nádherně barevnou krajinu a výrazně menší množství turistů, než v hlavní sezóně. Těšit se můžete na hory, ledovce, vodopády, divoké pobřeží Pacifiku i krásná města. Pojeďte s námi objevovat nejkrásnější národní parky Kanady - Banff, Jasper a Yoho a fotografovat krajinu a divoká zvířata. 
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Technologická cesta snů – podzim 2024

Pokud máte rádi nejmodernější technologie a kosmonautiku, tak pro vás máme opravdový bombonek. Po úspěchu cest po stopách Elona Muska jsme pro vás připravili nový program na východě USA. Čeká nás Chicago, Detroit, Austin, Houston, Boca Chica a Cape Canaveral!
Přijímáme přihlášky - Poslední 2 místa

Lektoři:

Jan Březina

Ondřej Bačina

Ondřej Bačina aka Tesláček

zjistit více

Fotoexpedice Japonsko 2024 – červené Javory

Japonsko je úchvatná země s unikátní kulturou, krajinou, zvyky i životním stylem. Pro rok 2024 jsme se rozhodli do Japonska vyrazit v podzimním termínu, abychom mohli fotit Momiji neboli červené Javory. Kromě jich se můžete těšit na dvoutýdenní putování po nejkrásnějších místech Japonska v doprovodu skvělých průvodců.
Přijímáme přihlášky - Poslední 3 místa

Lektoři:

Jan Březina

Ondřej Hybl

Ondřej Hybl

zjistit více
Fotoexpedice Zimní Island 2019

Fotoexpedice Zimní Island 2024 – polární záře

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a s trochou štěstí i polární záře. Pokud se nebojíte fotografických výzev a chcete zažít něco opravdu unikátního, tak vám nabízíme prodloužený 10 denní fotografické dobrodružství, jaké jste ještě nezažili.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Route 66

Route 66 2025

Route 66 je legendou a zároveň nabízí unikátní průřez skoro celými Spojenými státy. Vydáváme se opět na 16ti denní roadtrip procházející celkem 9 státy, díky čemuž budeme mít možnost fotografovat v různém prostředí, různé komunity a vychutnat si atmosféru té pravé Ameriky. Projeďte s námi matku všech cest!
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Expedice CES 2020Zjistit více
Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více