Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Západ USA 4 x 4 2019

Fotoexpedice Západ USA 4 x 4 2019

Milujeme západ USA a jeho národní parky. Proto jsme pro vás připravili speciální fotoexpedici, při které navštívíme 4 státy a v nich 4 národní parky. Ukážeme vám méně známou, a o to víc okouzlující tvář USA bez zástupů turistů a s unikátní atmosférou. Utečte s námi před zimou a vychutnejte si fotografování v Kalifornii, Arizoně, Nevadě a Utahu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Technologická cesta snů 2019

Pro fandy Applu, letectví, kosmonautiky a focení jsme připravili speciální cestu snů na jih USA. Navštívíme Apple Story v Phoenixu, zlatokopecké městečko, leteckou základnu v Tucsonu, raketové muzeum, White Sands, jeskyně u Carlsbadu v Texasu, startupovou scénu v Austinu a centrálu NASA v Houstonu. K tomu přidáme fotografování ve 3 národních parcích, projedeme tři státy a zažijeme úžasný road trip.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Polární záře

Lofoty – polární záře 2019

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy malebné vesničky a severský styl života. Vracíme se na Lofoty v zimě, abychom mohli fotografovat zasněženou krajinu a hlavně dech beroucí polární záři. Lofoty jsou díky mírné zimě a poloze za polárním kruhem ideálním místem pro její pozorování a fotografování.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Pro velký zájem se opět vracíme na vzdálený jihoamerický kontinent. Na cestě od Pacifiku k Atlantiku projedeme celkem 5 států. Začneme v romantické oblasti Peru opředené mnoha tajemstvími a magií zaniklé civilizace Inků, budeme obdivovat majestátní horské masivy And v Bolívii, krátce navštívíme Paraguay, nebudou samozřejmě chybět ani vodopády Iguazu v Argentině nebo perla Brazílie Rio de Janeiro.
Poslední 3 místa

Lektoři:

Denisa Tichotová

zjistit více
Fotoexpedice Japonsko 2019

Fotoexpedice Japonsko 2019 – kvetoucí sakury

Japonsko je země spojující unikátní kulturu, bohatou historii, nádhernou přírodu a pulzující moderní velkoměsta. Do země vycházejícího slunce se opět vydáváme s upraveným programem, který jako zlatý hřeb nabídne kvetoucí Sakury. S nikým jiným si nevychutnáte fotografování Japonska jako s námi, díky mnohaleté zkušenosti a vyladěnému programu.
Poslední 3 místa

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více