Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

CES 2020

Expedice CES 2020

Chcete zažít nejvýznamnější veletrh spotřební elektroniky na světě CES 2020 v doprovodu zkušeného novináře Honzy Březiny, který na akci pravidelně jezdí již 15 let? Chcete se podívat do Silicon Valley, Las Vegas a Los Angeles? Pak vám nabízíme unikátní cestu do USA se zaměřením na nejmodernější technologie.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Havaj 2019

Expedice Romantická Havaj 2020

Havaj je doslova tropickým rájem. Sopečné ostrovy s bujnou, sytě zelenou vegetací, nádherné pláže, vodopády a všudypřítomná pohoda a klid. Letos navštívíte ostrovy Maui a Kauai, na kterých nás čeká 11 dní úžasného focení, poznávání a relaxace. Pro zájemce umíme zařídit a nafotit i pravou havajskou svatbu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Indie 2020

Fotoexpedice Indie 2020

Indie je barevná, pestrá a okouzlující země, která řadě evropanů nahání hrůzu. Vydejte se s námi objevovat krásy Indie s plným luxusem a bezpečím, na které jsme zvyklí a vychutnejte si její unikátní atmosféru. Navštívíme kouzelné Staré Dillí, magický Tádž Mahal, budeme fotografovat tygry v národním parku, vychutnáme si sytě zelené čajové plantáže a život na řece na jihu Indie v Kérale. Nenechte si ujít možnost putovat s námi po Indii.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Polární záře

Fotoexpedice Lofoty 2020 – polární záře

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy malebné vesničky a severský styl života. Vracíme se na Lofoty v zimě, abychom mohli fotografovat zasněženou krajinu a hlavně dech beroucí polární záři. Lofoty jsou díky mírné zimě a poloze za polárním kruhem ideálním místem pro její pozorování a fotografování.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Route 66

Expedice Route 66 2020

Již podruhé se vydáváme na ikonickou Route 66. Čeká nás 3000 mil objevování, 10 států USA, několik národních parků a neopakovatelný zážitek. Cestu můžete absolvovat na motorce nebo v prostorném VANu. To je jen na vás. V obou případech vás čeká životní zážitek a zdolání matky všech cest.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice New York 2020

Fotoexpedice New York + Washington D.C. 2020

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně posledních 7 let. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey. Jako bonus jsme letos k expedici přidali i 2 dny v hlavním městě USA - Washingtonu D.C.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více