Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Kalifornie pro tech. fandy 2018

Kromě cestování a focení milujeme v Ilumiu Apple. Proto jsme pro jeho fandy a milovníky technologií připravili speciální cestu do Kalifornie. Navštívíme Apple, SpaceX, Pixar, budeme fotografovat start kosmické lodi a navštívíme letiště v Mojave. Vydejte se s námi objevovat ikonická místa nejen v Silicon Valley.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Zimní Island 2018

Fotoexpedice Islandská polární záře 2018 II

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a polární záře. Den je sice kratší, ale po celou dobu nás čeká úžasné nízké světlo. Pokud se nebojíte fotografických výzev a chcete zažít něco opravdu unikátního, tak vám nabízíme nezapomenutelný týdenní dobrodružství!
Poslední 2 místa

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Austrálie 2018

Austrálie je úchvatná země, která v sobě spojuje unikátní přírodu, zajímavou kulturu a neuvěřitelně vřelou atmosféru. Do Austrálie a na Nový Zéland pořádáme fotoexpedice každoročně a letos vám nabízíme opět o trochu vylepšený program na rudém kontinentu. Navštívíme Sydney, Blue Mountains, vinice, Uluru i deštné pralesy na severu. Čeká nás fotografování na velkém bariérovém reefu a mnohem víc.
Poslední volné místo

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Havaj 2019 + jóga

Havaj v sobě spojuje krásu tropických ostrovů s nespoutanou vulkanickou činností, divoké vlny a klid deštných pralesů. Na Havaj jezdíme pravidelně každý rok a tentokrát jsme pro vás připravili fotoexpedici spojenou s možností relaxace a odpočinku. Navštívíme nejmalebnější ostrovy Maui a Kauai, spojíme fotografování s možností cvičit jógu, výuku fotografie s relaxací. Tato cesta je doslova ideální pro páry, kde jeden z páru je nefotograf.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
Irma Březina

Irma Březina

Jan Březina

zjistit více
Polární záře

Lofoty – polární záře 2019

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy malebné vesničky a severský styl života. Vracíme se na Lofoty v zimě, abychom mohli fotografovat zasněženou krajinu a hlavně dech beroucí polární záři. Lofoty jsou díky mírné zimě a poloze za polárním kruhem ideálním místem pro její pozorování a fotografování.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Pro velký zájem se opět vracíme na vzdálený jihoamerický kontinent. Na cestě od Pacifiku k Atlantiku projedeme celkem 5 států. Začneme v romantické oblasti Peru opředené mnoha tajemstvími a magií zaniklé civilizace Inků, budeme obdivovat majestátní horské masivy And v Bolívii, krátce navštívíme Paraguay, nebudou samozřejmě chybět ani vodopády Iguazu v Argentině nebo perla Brazílie Rio de Janeiro.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Denisa Tichotová

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více