Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Polární záře

Lofoty – polární záře 2019

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy malebné vesničky a severský styl života. Vracíme se na Lofoty v zimě, abychom mohli fotografovat zasněženou krajinu a hlavně dech beroucí polární záři. Lofoty jsou díky mírné zimě a poloze za polárním kruhem ideálním místem pro její pozorování a fotografování.
Poslední místo

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Fotoexpedice Jižní Amerika 2019

Pro velký zájem se opět vracíme na vzdálený jihoamerický kontinent. Na cestě od Pacifiku k Atlantiku projedeme celkem 5 států. Začneme v romantické oblasti Peru opředené mnoha tajemstvími a magií zaniklé civilizace Inků, budeme obdivovat majestátní horské masivy And v Bolívii, krátce navštívíme Paraguay, nebudou samozřejmě chybět ani vodopády Iguazu v Argentině nebo perla Brazílie Rio de Janeiro.
OBSAZENO

Lektoři:

Denisa Tichotová

zjistit více
Fotoexpedice Japonsko 2019

Fotoexpedice Japonsko 2019 – kvetoucí sakury

Japonsko je země spojující unikátní kulturu, bohatou historii, nádhernou přírodu a pulzující moderní velkoměsta. Do země vycházejícího slunce se opět vydáváme s upraveným programem, který jako zlatý hřeb nabídne kvetoucí Sakury. S nikým jiným si nevychutnáte fotografování Japonska jako s námi, díky mnohaleté zkušenosti a vyladěnému programu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Route 66

Fotoexpedice Route 66 2019

Route 66 je legendou a zároveň nabízí unikátní průřez skoro celými Spojenými státy. Vydáváme se na 16ti denní roadtrip procházející celkem 9 státy, díky čemuž budeme mít možnost fotografovat v různém prostředí, různé komunity a vychutnat si atmosféru té pravé Ameriky. Projeďte s námi matku všech cest!
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice New York 2019

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně posledních 5 let. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více