Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Namibie 2019

Africký kontinent je každoročně zastoupen na seznamu destinací našich fotoexpedic. V roce 2019 se opět vydáme do Namíbie. Čeká nás úžasný národní park Etosha, světoznámé písečné duny pouště Namib, vyprahlá oblast Kalahari a nezaměnitelné pobřeží. Těšit se můžete na skvělé safari s fotografováním divokých zvířat, unikátní krajinu, srdečné obyvatele a největší písečné duny světa. Namibie navíc patří mezi nejbezpečnějších země v Africe a díky mnohaleté zkušenosti s jihem Afriky máme pro vás skvěle vyladěný a pestrý program.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Thingvallavatn

Fotoexpedice Zimní Island 2019

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a s trochou štěstí i polární záře. Pokud se nebojíte fotografických výzev a chcete zažít něco opravdu unikátního, tak vám nabízíme týdenní fotografické dobrodružství, jaké jste ještě nezažili.
Poslední 2 místa

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
CES 2020

Expedice CES 2020

Chcete zažít nejvýznamnější veletrh spotřební elektroniky na světě CES 2020 v doprovodu zkušeného novináře Honzy Březiny, který na akci pravidelně jezdí již 15 let? Chcete se podívat do Silicon Valley, Las Vegas a Los Angeles? Pak vám nabízíme unikátní cestu do USA se zaměřením na nejmodernější technologie.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Havaj 2019

Expedice Romantická Havaj 2020

Havaj je doslova tropickým rájem. Sopečné ostrovy s bujnou, sytě zelenou vegetací, nádherné pláže, vodopády a všudypřítomná pohoda a klid. Letos navštívíte ostrovy Maui a Kauai, na kterých nás čeká 11 dní úžasného focení, poznávání a relaxace. Pro zájemce umíme zařídit a nafotit i pravou havajskou svatbu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Indie 2020

Fotoexpedice Indie 2020

Indie je barevná, pestrá a okouzlující země, která řadě evropanů nahání hrůzu. Vydejte se s námi objevovat krásy Indie s plným luxusem a bezpečím, na které jsme zvyklí a vychutnejte si její unikátní atmosféru. Navštívíme kouzelné Staré Dillí, magický Tádž Mahal, budeme fotografovat tygry v národním parku, vychutnáme si sytě zelené čajové plantáže a život na řece na jihu Indie v Kérale. Nenechte si ujít možnost putovat s námi po Indii.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Polární záře

Fotoexpedice Lofoty 2020 – polární záře

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy malebné vesničky a severský styl života. Vracíme se na Lofoty v zimě, abychom mohli fotografovat zasněženou krajinu a hlavně dech beroucí polární záři. Lofoty jsou díky mírné zimě a poloze za polárním kruhem ideálním místem pro její pozorování a fotografování.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Route 66

Expedice Route 66 2020

Již podruhé se vydáváme na ikonickou Route 66. Čeká nás 3000 mil objevování, 10 států USA, několik národních parků a neopakovatelný zážitek. Cestu můžete absolvovat na motorce nebo v prostorném VANu. To je jen na vás. V obou případech vás čeká životní zážitek a zdolání matky všech cest.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice New York 2020

Fotoexpedice New York + Washington D.C. 2020

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně posledních 7 let. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey. Jako bonus jsme letos k expedici přidali i 2 dny v hlavním městě USA - Washingtonu D.C.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více