Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Azory 2020

Fotoexpedice Azorské ostrovy 2022

Chybí vám cestování, ale bojíte se nejistoty a rizik spojených s aktuální situací ve světě? Chtěli byste si užít věčně zelené ostrovy a strávit čas aktivně v přírodě? Naštěstí jsou místa, která fungují, jsou bezpečná a krásná. Opět jsme pro vás připravili týdenní cestu na Azorské ostrovy, které si s CoVIDem poradily velmi elegantně a nabízejí úchvatné zážitky, atmosféru a fotografování.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Nikaragua a Panama 2020

Fotoexpedice Nikaragua a Panama 2022

Střední Amerika je barevná, pestrá, plná zvířat, nádherné přírody a nechybí řada nádherných památek. Pro rok 2022 jsme vybrali jako cíl naší fotoexpedice hned dvě země. Kombinace Nikaragui a Panamy nám umožnila připravit velice pestrý dvoutýdenní program. Pojeďte s námi na přelomu března a dubna za teplem a neopakovatelnými zážitky.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

David Maják

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Route 66

Expedice Route 66 2022

Již podruhé se vydáváme na ikonickou Route 66. Čeká nás 3000 mil objevování, 10 států USA, několik národních parků a neopakovatelný zážitek. Cestu můžete absolvovat na motorce nebo v prostorném VANu. To je jen na vás. V obou případech vás čeká životní zážitek a zdolání matky všech cest.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice New York 2020

Fotoexpedice New York + Washington D.C. 2022

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně posledních 7 let. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey. Jako bonus jsme letos k expedici přidali i 2 dny v hlavním městě USA - Washingtonu D.C.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Aljaška 2019

Fotoexpedice Aljaška 2022

Aljaška je jednou z nejzachovanějších přírodních lokalit v USA. Nádherná krajina, velké množství divokých zvířat a relativně malé množství turistů. Na základě zkušeností z předchozích cest jsme vybrali to nejzajímavější na Aljašce v jednom z nejlepších termínů vůbec s fotografování medvědů lovících lososy v NP Katmai. Přidejte se k nám na cestu do jednoho z nejkrásnějších koutů světa.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Yellowstone 2020

Fotoexpedice Yellowstone 2022

Národní park Yellowstone je nejpopulárnějším národním parkem v USA. Připravili jsme dvoutýdenní cestu, při které kromě Yellowstonu navštívíme i národní parky Grand Teton a Glacier. Čeká nás fotografování nádherné podzimní barevné krajiny, divokých zvířat a užijeme si poctivou westernovou atmosféru!
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Technologická cesta snů 2022

Máte rádi cestování, letectví, focení a technologické hračky? Pokud ano, tak pro vás máme doslova bonbónek. Opět se v roce 2022 vydáme na technologickou cestu snů do Kalifornie. Zlatým hřebem bude přehlídka letecké a námořní techniky Fleet Week v San Francisku, ale navštívíme i technologické společnosti, letecká muzea, letiště nebo třeba Star Wars Land.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Expedice CES 2020Zjistit více
Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více