Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Havaj 2018

Havaj v sobě spojuje krásu tropických ostrovů s nespoutanou vulkanickou činností a pohnutou historií. V průběhu naší expedice navštívíme celkem tři z havajských ostrovů - Big Island, Maui a Oahu. Každý z nich nabízí zcela odlišnou atmosféru a fotografické příležitosti. Přidejte se s námi na cestu do fotografického ráje.
Poslední volné místo

Lektoři:

Denisa Tichotová

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Zimní Kalifornie 2018

Yosemitský národní park patří mezi nejpopulárnější v USA. Opět po roce se do něj vrátíme v zimním období a pokusíme se vyfotit úkaz zvaný "Firefall" neboli ohnivý vodopád. Kromě toho nás čeká nádherné San Francisko a pobřeží Pacifiku s častými zimními mlhami, Los Angeles a další krásná místa Kalifornie.
Poslední 2 místa

Lektoři:

Jakub Vaněk

Jan Březina

zjistit více
Gullfoss

Fotoexpedice Islandská polární záře 2018

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a polární záře. Tentokrát objedeme celý ostrova!
Poslední místo

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Paříž 2018

Fotoexpedice Paříž 2018

Připravili jsme pro vás týdenní fotografický workshop v jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Úžasný mix historie, moderní architektury a street fotografie počátkem září slibuje nádherný zážitek a obrovské množství fotografických příležitostí. Ve spolupráci s lokálními fotografy jsme pro vás sestavili jedinečný program. Objevte s námi krásu Paříže.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více