Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Zimní Kalifornie 2018

Yosemitský národní park patří mezi nejpopulárnější v USA. Opět po roce se do něj vrátíme v zimním období a pokusíme se vyfotit úkaz zvaný "Firefall" neboli ohnivý vodopád. Kromě toho nás čeká nádherné San Francisko a pobřeží Pacifiku s častými zimními mlhami, Los Angeles a další krásná místa Kalifornie.
OBSAZENO

Lektoři:

Jakub Vaněk

Jan Březina

zjistit více
Gullfoss

Fotoexpedice Islandská polární záře 2018

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a polární záře. Tentokrát objedeme celý ostrova!
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Indie 2018

Indie je novinkou v naší nabídce, kterou jsme s kolegy fotografy a lokálním partnerem připravovali 2 roky. Vybrali jsme pro vás hlavní město Nové Díllí, fotografování tygrů v národních parcích, magický Tádž Mahal, čajové plantáže v západním Ghátu či život na řece. Přidejte se k našemu putování po Indii.
Připravujeme

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Havaj 2018 II

Havaj v sobě spojuje krásu tropických ostrovů s nespoutanou vulkanickou činností a pohnutou historií. V průběhu naší expedice navštívíme celkem tři z havajských ostrovů - Big Island, Maui a Oahu. Každý z nich nabízí zcela odlišnou atmosféru a fotografické příležitosti. Přidejte se s námi na cestu do fotografického ráje. Pro velký zájem jsme přidali letos již 2. termín s menší skupinou!
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Foto safari Botswana 2017

Fotosafari Botswana 2017

Botswana je naše nejoblíbenější destinace pro foto safari. Nabízí stále velmi málo dotčenou africkou přírodu, obrovské množství zvěře a minimum turismu.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice New York 2018

Big Apple, či chcete-li New York City, je jedním ze symbolů Ameriky. Město, které nikdy nespí, neustále pulzuje a nabízí nepřebernou škálu motivů pro fotografování. Do New Yorku jezdíme pravidelně a v roce 2018 se můžete těšit na ještě vyladěnější program a skvělé zážitky. Přijměte pozvání na nezapomenutelný týden ve velkoměstě. Díky spolupráci s řadou lokálních fotografů s námi naleznete i málo známá místa Manhattanu, Brooklynu a New Jersey.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Paříž 2018

Fotoexpedice Paříž 2018

Připravili jsme pro vás týdenní fotografický workshop v jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Úžasný mix historie, moderní architektury a street fotografie počátkem září slibuje nádherný zážitek a obrovské množství fotografických příležitostí. Ve spolupráci s lokálními fotografy jsme pro vás sestavili jedinečný program. Objevte s námi krásu Paříže.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více