Apple workshop Mary Kay

iPhone není jen obyčejný telefon. Je to výkonný počítač, který máte ve své kapse. Víte o tom, že většina uživatelů ani zdaleka nevyužívá potenciál, který se skrývá uvnitř tohoto skvělého zařízení? iPhone či iPad se přitom může stát vaším hlavním pracovním zařízením. Nabízíme vám půldenní intenzivní workshop, při kterém vás naučíme nastavit iPhone a iPad tak, aby na 100 % sloužil jen a pouze vám. Tento workshop je připravený na klíč pro kosmetické poradkyně Mary Kay.

Co váš čeká?

Vysvětlíme si, proč je důležité věnovat zvýšenou pozornost aplikacím, notifikacím, zvolené tapetě či režimu Nerušit. Ukážeme si hlubší nastavení iPhonu a propojíme to se zbytkem Apple ekosystému. Osvojíte si řadu praktických tipů a triků, které vám denně ušetří drahocenný čas. Podrobně si ukážeme, že né vždy potřebujete iPad nebo MacBook. Vysvětlíme si, proč jsou důležité cloudové služby, kvalitní zebezpečení nebo VPNKa.

Konkrétně se budeme věnovat následujícím oblastem:

 • Hlubší a pokročilá nastavení iPhonu a iPadu
 • Propojení iPhonu, iPadu se zbytkem Apple ekosystému
 • Specifické aplikace pro osobní a pracovní produktivitu
 • Jak iPhone zabezpečit
 • K čemu slouží VPN služby
 • Jak správně používat cloudové služby
 • Jak efektivně nastavit notifikace, tapetu, režim Nerušit, Letadlo nebo Night Shift
 • Jak ovládnout sociální sítě
 • Práce a psaní textů
 • Jak efektivně konzumovat multimediální obsah
 • Jak ušetřit drahocenné místo
 • Jak ovládnout widgety a mnohem více

Celý workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých zařízeních. Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací, což vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů. Domů odejte s maximem informací k tomu, abyste okamžitě mohli využívat svůj iPhone na maximum, a to nejen v pracovním prostředí.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Filip BrožLektorem workshopu je Filip Brož, zakladatel a šéfredaktor magazínu iPure.cz. Dlouholetý Apple uživatel a novinář. Apple pro Filipa nikdy nebyla jen obyčejná značka nebo korporace. V mnoha ohledech se ztotožňuje se Stevem Jobsem v tom, že iPhone při správném použití nefunguje jen jako pouhý telefon, ale je to prodloužená ruka jeho života. Jeho specialitou jsou analýzy různých způsobů využití Apple zařízení, uživatelské vychytávky a dlouhé recenze.

 

Co budete potřebovat?

Na workshop doporučujeme přinést svůj vlastní iPhone, nebo iPad pokud chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

 

Kde, kdy a za kolik?

8. května 2019 od 9 do 12 hodin v hotelu Černigov na adrese Riegrovo náměstí 1494/4 v Hradci Králové. Kurzovné je 1200 Kč.

 

 

  Přihlášení na workshop

  * takto označená pole jsou povinná