Fotoexpedice Japonsko 2024 – červené Javory

Japonsko je úchvatná země s unikátní kulturou, krajinou, zvyky i životním stylem. Pro rok 2024 jsme se rozhodli do Japonska vyrazit v podzimním termínu, abychom mohli fotit Momiji neboli červené Javory. Kromě jich se můžete těšit na dvoutýdenní putování po nejkrásnějších místech Japonska v doprovodu skvělých průvodců.

 

Základní informace

Termín:  16. 11. – 1. 12. 2024  (Připravujeme)
Běžná cena: bude upřesněna
Počet účastníků: 8 fotografů + 1 lektor + 1 průvodce
Doprava: letecká, na místě vlaky a automobily
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: evropská snídaně, ostatní stravování se řeší individuálně podle možností a  programu
Zaměření: krajina, reportážní fotografie
Fyzická náročnost: střední – pěší turistika do 10 km s možností přizpůsobit délku chůze vlastní aktuální kondici

Lektor

Ondřej Hybl

Ondřej Hybl

Překládá, tlumočí, cestuje mezi Kjótem a Prahou a hraje japonské divadlo. Ondřej Hýbl vystudoval japanologii na Filozofické fakultě UK, doktorát získal v Ósace. Je jednou z hybatelských postav českého Divadla kjógen. Dlouhou dobu žil a pracoval v Kjótu a Ósace, Japonsko je jeho druhým domovem a pomáhá nám organizovat cesty do Japonska již od roku 2016! Nenajdete člověka, který by žil víc Japonskem, než Ondra.

Jan Březina

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia. Cestovatelské fotografii se věnuje již více jak deset let, procestoval šest kontinentů a víc jak stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

 

    Přihlášení na expedici