Fotoexpedice naslepo – AZORY – listopad 2020

Chybí vám cestování, ale bojíte se nejistoty a rizik spojených s aktuální situací ve světě? Máme pro vás speciální řešení – fotoexpedici naslepo. Připravujeme na začátek listopadu týdenní cestu k moři, při které budeme v přírodě, určitě budeme fotografovat moře, ale víc vám zatím neřekneme. Konkrétní lokaci a program zvolíme až týden před odletem podle CoVID opatření. Blíží se termín odletu, takže máme destinaci – letíme na AZORSKÉ OSTROVY!

Základní informace

Termín : 1. listopadu 2020 až 8. listopadu 2020  (8 dní / 7 nocí)
Základní cena: 46 000 Kč
Počet účastníků: 5 účastníků + lektor (OBSAZENO)
Doprava: letecká, na místě miniVAN
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle možností a  programu
Zaměření: příroda, krajina, moře, dlouhé expozice
Fyzická náročnost: mírná, čekají nás 1 – 5 km pěší chůze denně

Průvodce

Jan Březina

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia. Cestovatelské fotografii se věnuje již více jak deset let, procestoval šest kontinentů a víc jak stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

Proč právě tato expedice?

Rok 2020 cestování opravdu nepřeje. Rozhodně se nechceme chovat nezodpovědně či hazardovat se zdravím klientů ani naším, ale víme, že v současné situaci nepředstavuje cestování do dobře zvolené destinace větší riziko, než vyrazit na nákup do Lidlu. Problémem je dynamika všech opatření, která komplikuje jakékoli plánování a organizaci.

Proto jsme pro vás připravili fotoexpedici naslepo. Zajistíme organizaci, zajistíme letenky, auto, ubytování, program a přidáme foto workshop se zkušeným lektorem. Vy víte dopředu kdy, můžete si zorganizovat rodinu a práci, o zbytek se postaráme my.

 

Jak funguje přihlášení?

Vzhledem k dynamice cestovního ruchu a měnícím se pravidlům jsme nuceni pracovat maximálně flexibilně. Pokud se nám ozvete s tím, že máte zájem cestovat, ověříme obratem dostupnost letenky a potvrdíme vám dostupnost míst a cenu, která se může změnit podle změny ceny letenky.

 

CoVID rizika a opatření v praxi

Azorské ostrovy nabízejí dvě možnosti. Můžete přicestovat s vlastním negativním CoVID testem starším méně než 72 hodin a v takovém případě nejsou na letišti žádné další kontroly a omezení. Nebo vám bude proveden test po příletu (bezplatně) přímo na letišti s tím, že do doručení výsledků musíte zůstat v hotelu. Výsledky jsou typicky doručeny do 24 hodin.

Test v ČR  samoplátci pořídí za 1790 Kč a při objednání on-line nemusíte stát ve frontě. Výsledky jsou k dispozici 24 hodin po testu, takže není problém vše zvládnout.

Riziko nákazy CoVID na Azorech je o řád menší než v ČR. Roušky jsou povinné pouze v interiérech a protože se většinu času budeme pohybovat v přírodě, je režim výrazně volnější než v ČR.

 

Co obsahuje základní cena

V základní ceně budou obsaženy zpáteční letenky včetně všech tax a poplatků, transfer z a na letiště, lokální dopravu na místě, ubytování se snídaní, komplexní cestovní pojištění „Sbaleno za poznáním“ od Evropské pojišťovny, služby česky mluvícího průvodce a fotografický workshop.

Cena neobsahuje stravování kromě snídaní, nápoje. Dále nabízíme možnost připojištění storna zájezdu – vše od Evropské pojišťovny. Podrobnosti k jednotlivým produktům a pojištění s Vámi rádi probereme.

 

Přihlášky a veškeré informace s Vámi rádi vyřešíme na tel. čísle +420 725 730 735 nebo na emailové adrese: expedice@ilumio.cz.