Havaj 2022/2023 na míru

Fotoexpedice Havaj 2022

Havaj je doslova tropickým rájem. Sopečné ostrovy s bujnou, sytě zelenou vegetací, nádherné pláže, vodopády a všudypřítomná pohoda a klid. Do Havaje jsme se úplně zamilovali, a proto vám nabízíme naše know-how, zkušenosti a kontakty. Od půlky prosince 2022 do začátku února 2023 budeme žít na Havaji a vy za námi můžete přiletět. Můžete s námi zažít pravou Havaj, vyzkoušet digitální nomádění, můžeme vám uspořádat havajskou svatbu či obnovení manželského slibu slibu nebo individuální cestu na Havaj. Přileťte za námi na Havaj!

Základní informace


Termín : dle požadavků klienta v období 15.12. 2022 až 31.1. 2023
Běžná cena: dle požadavků klienta
Počet účastníků: individuální (Přijímáme přihlášky)
Doprava: letecká, na dle požadavků klienta
Ubytování: dle požadavků klienta
Stravování: dle požadavků klienta
Fyzická náročnost: dle požadavků klienta

Lektor

Irma Březina

Irma Březina

Fotografka, cestovatelka a lektorka jógy na volné noze. I když její vášeň začala u cestovatelské fotografie, věnuje se dnes hlavně párové a portrétní fotografii. Miluje cestování, klidnou přírodu, hlavně hory, ale i rušná velkoměsta. Józe se věnuje od roku 2005 a má více než desetiletou praxi jako certifikovaná lektorka.

Jan Březina

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia. Cestovatelské fotografii se věnuje již více jak deset let, procestoval šest kontinentů a víc jak stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

Přileťte za námi na Havaj

Havaj jsme si zamilovali a pravidelně se na ni vracíme již skoro 10 let. Na Havaji jsme pro české klienty uspořádali již skoro třicítku svateb včetně té naší a během 15 cest jsme ukázali ostrovy víc jak stovce Čechů. Vždy v malých skupinách a vždy s důrazem na pohodu a pestrost programu. Letos jsme se rozhodli odstěhovat na 1,5 až 2 měsíce na Oahu a přečkat zde část zimy.

Uvažujete nad svatbou na Havaji, obnovením manželského slibu na pláži nebo individuální cestou na ostrovy pro 2 – 8 osob? Využijte naše znalosti, zkušenosti, kontakty a to, že budeme přímo na místě a přileťte za námi. Připravíme vám cestu na míru, vše zařídíme a budeme se o vás na ostrovech starat jako o vlastní.

Nebo se k nám můžete přidat a vyzkoušet si život digitálních nomádů. Zkombinovat práci na dálku s relaxací a poznáním. Zařídíme vše potřebné, pomůžeme, poradíme.

 

Havaj 2019

Co je dobré vědět o lokalitě


Havaj je tropickým rájem. Teploty celoročně jen minimálně kolísají kolem 27° C s možností nárazových srážek, kterých je v lednu velmi málo. Klima je velice příjemné díky neutuchajícímu mořskému vánku. Ne náhodou je Havaj oblíbeným cílem pro dovolené.

Havaj v sobě spojuje prvky exotické přírody se všemi výdobytky civilizace. Jako jeden ze států USA nabízí vynikající infrastrukturu, služby, stravování, zdravotní péči, dostupnost internetu i bezpečnost. Na ostrovech je zcela minimální kriminalita a nežijí zde prakticky žádné nebezpečné živočišné druhy.
Po celou dobu cesty bude k dispozici mobilní signál, na hotelích WiFi a elektřina. V USA je 110 V a je potřeba se vybavit redukcí pro místní zásuvky.

Havajská kuchyně je velice pestrá. Na své si přijdou milovníci ryb, skvělého hovězího, tropického ovoce a pestré mezinárodní kuchyně.

CoVID opatření


Pro vstup na území USA, tedy i na Havaj, je požadováno dokončené jednodávkové nebo dvoudávkové očkování. Americká strana nepožaduje booster.

Kam se podíváme?


My budeme bydlet na Maui, což je náš nejoblíbenější ostrov. Na přání klienta umíme zajistit kterýkoli či kombinaci ostrovů. Doporučujeme volit z následujících hlavních ostrovů:

Oahu nabízí nejvíc civilizace, slavnou Waikiki Beach, luxus, Pearl Harbour a nejvíc historických památek.

Maui je za nás nejvíc romantický, serfařský, pohodový a velmi pestrý ostrov s národním parkem Haleakala.

Big Island je největší z ostrovů s nádherným vulkanickým parkem a dvojicí sopek Mauna Kea a Mauna Loa

Kauai je nejvíc přírodní, nejméně turistický a nejvíc „vesnicky“ působící z ostrovů.

 

Digitální nomádi na Havaji

Naší základnou bude Oahu, na kterém máme pronajatý vlastní dům, ve kterém s námi můžete žít a vyzkoušet si život digitálních nomádů. Zajistíme pro vás vlastní pokoj, rychlý internet, k dispozici bude kuchyně a společné auto na výlety. Dům je jen pár stovek metrů od pláže v klidném místě na severu ostrova. Ideální místo pro práci, relaxaci i poznání.

Týden vyjde řádově na 42 000 Kč pro 1 nebo 2 osoby. Dva týdny na 77 000 Kč pro 1 nebo 2 osoby. Tři týdny na 105 000 Kč pro jednu nebo 2 osoby. Ceny jsou bez letenek.

 

Svatba na Havaji


Je vaším snem svatba na pláži nebo v havajském chrámů? Našim byla a před pár lety jsme si jí opravdu užili. Byl to velice soukromý, osobní obřad s lokálním pastorem při západu slunce na pláži. V roce 2020 jsme při cestě na Havaj uspořádali pro klienty hned 4 svatby a všechny páry byly doslova unešené.

Česká Republika uznává sňatky uzavřené na Havaji, takže formalit není o mnoho víc, než u nás a my vám se vším umíme pomoci a poradit. Máme velice spolehlivou a šikovnou svatební agentka na Havaji a samozřejmě vám sami nafotím fotografie.

Svatbu umíme zajistit přesně podle vašich představ. Pro představu obřad na pláži s lokálním pastorem, květinovým kruhem, všemi formalitami a fotografiemi vyjde na 1000 – 1500 USD dle lokality a volby pastora.

Program pobytu


Program vašeho pobytu vám navrhneme na míru po konzultaci s vámi. Vzhledem k dlouhé cestě na Havaj doporučujeme 2 – 3 týdny pobytu na ostrovech, ale umíme zajistit jakoukoli variantu.

Je jen na vás, kolik času chcete věnovat poznávání ostrovů, focení, turistice, serfování, romantice nebo třeba kulinářským zážitkům.

 

 

Celý program na místě přizpůsobíme aktuálním podmínkám, světelným podmínkám a počasí.

Přihlášky a veškeré informace s Vámi rádi vyřešíme na tel. čísle +420 725 730 735 nebo na emailové adrese: expedice@ilumio.cz.