Romantická Havaj 2025

Havaj 2019

Havaj je doslova tropickým rájem. Sopečné ostrovy s bujnou, sytě zelenou vegetací, nádherné pláže, vodopády a všudypřítomná pohoda a klid. Pro rok 2025 jsme se rozhodli vám nabídnout možnost připravit program na míru. Chcete romantickou svatbu na havajské pláži v západu slunce? Nebo chcete překvapit partnera či partnerku obnovením slibu v romantickém ráji? Chcete s námi objevovat krásy havajské přírody, kouzlo místní kultury a nebo chutě místní kuchyně? Ozvěte se nám a připravíme vám program na míru.

Základní informace


Termín : 12. 1. až 3. 2. 2025
Běžná cena: dle programu a rozsahu cesty
Doprava: letecká, na místě miniVAN
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: stravování budeme řešit individuálně podle programu
Fyzická náročnost: mírná/střední – pěší tůry do 8 km/den s možností přizpůsobit fyzické kondici.

Lektoři

Irma Březina

Irma Březina

Fotografka, cestovatelka a lektorka jógy na volné noze. I když její vášeň začala u cestovatelské fotografie, věnuje se dnes hlavně párové a portrétní fotografii. Miluje cestování, klidnou přírodu, hlavně hory, ale i rušná velkoměsta. Józe se věnuje od roku 2005 a má více než desetiletou praxi jako certifikovaná lektorka.

Jan Březina

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia. Cestovatelské fotografii se věnuje již více jak deset let, procestoval šest kontinentů a víc jak stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

 

Havaj 2019

Co je dobré vědět o lokalitě


Havaj je tropickým rájem. Teploty celoročně jen minimálně kolísají kolem 27° C s možností nárazových srážek, kterých je v lednu velmi málo. Klima je velice příjemné díky neutuchajícímu mořskému vánku. Ne náhodou je Havaj oblíbeným cílem pro dovolené.

Havaj v sobě spojuje prvky exotické přírody se všemi výdobytky civilizace. Jako jeden ze států USA nabízí vynikající infrastrukturu, služby, stravování, zdravotní péči, dostupnost internetu i bezpečnost. Na ostrovech je zcela minimální kriminalita a nežijí zde prakticky žádné nebezpečné živočišné druhy.
Po celou dobu cesty bude k dispozici mobilní signál, na hotelích WiFi a elektřina. V USA je 110 V a je potřeba se vybavit redukcí pro místní zásuvky.

Havajská kuchyně je velice pestrá. Na své si přijdou milovníci ryb, skvělého hovězího, tropického ovoce a pestré mezinárodní kuchyně.

 

Co pro vás zajistíme?

Podle vaší volby vám můžeme nabídnout 1 až 3 týdny programu na Havaji s našimi službami přímo na místě. Umíme kompletně zajistit svatbu či obnovení slybu na pláži s lokálním pastorem, květinovou výzdobou i focením. Kromě toho vám můžeme představit krásy místních ostrovů Maui, Oahu a Kauai, pomoci vám poznat lokální kulturu či objevovat místní kuchyni. Je jen na vás kolik času budete chtít strávit s námi a kolik sami. Umíme vám zajistit letenky, dopravu, ubytování, lokální program a pomoci s cestovními formalitami.

Na Havaji jsme jako doma, uspořádali jsme zde několik desítek svateb a koneckonců jsme se sami brali na Havaji. Uspořádali jsme víc jak desítku fotoexpedic na Havaj, žili na Havaji a máme zde velké množství kontaktů a zkušeností.

    Přihlášení na expedici