iPhone: efektivní pracovní zařízení

iPhone

iPhone není jen obyčejný telefon. Je to výkonný počítač, který máte ve své kapse. Víte o tom, že většina uživatelů ani zdaleka nevyužívá potenciál, který se skrývá uvnitř tohoto skvělého zařízení? iPhone se přitom může stát vaším hlavním pracovním zařízením. Důležitá je sebekázeň a efektivní nastavení pracovního workflow. S tím se pojí i řada aplikací, které vám buď mohou výrazně pomoct nebo i stejným způsobem uškodit. Jak říkal Steve Jobs: „Myslete jinak!“

iPhone efektivně

Co vás čeká?

Ukážeme vám a podrobně vysvětlíme, jak si iPhone nastavit tak, abyste se nestali jeho otrokem, ale naopak, aby iPhone sloužil vám. Vysvětlíme si, proč je důležité věnovat zvýšenou pozornost aplikacím, notifikacím, zvolené tapetě či režimu Nerušit. Ukážeme si hlubší nastavení iPhonu a propojíme to se zbytkem Apple ekosystému. Osvojíte si řadu praktických tipů a triků, které vám denně ušetří drahocenný čas. Podrobně si ukážeme, že né vždy potřebujete iPad nebo MacBook. Vysvětlíme si, proč jsou důležité cloudové služby, kvalitní zebezpečení nebo VPNKa. Tak schválně? Kolik znaků má vaše heslo k Apple ID? A co teprve kód zámku?

 

Co se naučíte

 • Hlubší a pokročilá nastavení iPhonu

 • Specifické aplikace pro osobní a pracovní produktivitu

 • Jak iPhone zabezpečit

 • K čemu slouží VPN služby

 • Jak na šifrování elektronických zpráv

 • Jak správně používat cloudové služby

 • Jak efektivně nastavit notifikace, tapetu, režim Nerušit, Letadlo nebo Night Shift

 • Jak ovládnout sociální sítě

 • Práce a psaní textů jen na iPhonu

 • Jak efektivně konzumovat multimediální obsah

 • Jak ušetřit drahocenné místo

 • Jak komunikovat s úřady pomocí iPhonu a aplikací

 • Jak ovládnout widgety a mnohem více

Celý workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPhone XS Max připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPhonech. Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

iPhone efektivně

Průběh workshopů

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací, což vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů. Domů odejte s maximem informací k tomu, abyste okamžitě mohli využívat svůj iPhone na maximum. Váš iPhone se promění na vaši osobní sekretářku nebo pomocníka. Z iPhonu se stane váš prodloužený mozek.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny majitele iPhonů, kteří chtějí naplno využít funkcí a vlastností tohoto skvělého chytrého telefonu. Chcete iPhone používat nejen na základní komunikaci? Pak je tento kurz právě pro vás.

 

Kdo je lektorem?

Filip BrožLektorem workshopu je Filip Brož, zakladatel a šéfredaktor magazínu iPure.cz. Dlouholetý Apple uživatel a novinář. Apple pro Filipa nikdy nebyla jen obyčejná značka nebo korporace. V mnoha ohledech se ztotožňuje se Stevem Jobsem v tom, že iPhone při správném použití nefunguje jen jako pouhý telefon, ale je to prodloužená ruka jeho života. Jeho specialitou jsou analýzy různých způsobů využití Apple zařízení, uživatelské vychytávky a dlouhé recenze.

 

Doporučená výbava

Pokud chcete s lektorem v praxi procvičovat všechny postupy, nezapomeňte si s sebou vzít vlastní iPhone s poslední verzí operačního systému.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 17. září 2019 od 13:00 do 16:00 v našich prostorách Simply Relax, Mánesova 63, Praha 2. Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 1590Kč
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

Doporučené a navazující kurzy

Tento kurz je určený pro pokročilé uživatele a pokud s iPhonem teprve začínáte, doporučujeme absolvování úvodního kurzu iOS 12 pro začátečníky od A do Z. Pokud naopak hledáte navazující kurz, vyzkoušejte kurz iPad: 100% mobilní kancelář nebo iOS 12: Zefektivněte svou práci.

Vaší pozornosti by také neměl uniknout workshop Osobní efektivita s Apple produkty. Tématicky blízký je i kurz iOS 12: Zkratky v praxi.

 

IMG_1001