Osobní efektivita s Apple produkty

Osobní efektivita s Apple produkty

Máte iPhone, iPad nebo Mac a cítíte, že nedokážete naplno využít jablečný systém pro svou práci a organizaci osobních dat? Nabízíme vám praktický workshop, na kterém vám Honza Březina předvede svůj propracovaný systém pro vyšší osobní efektivitu založený na Apple produktech a službách.

 

Co Vás čeká?

Workshop je rozdělen do 6 tématických bloků. V každém bloku lektor představí svůj praxí ověřený systém, vysvětlí jeho výhody a případná omezení. Po každém bloku bude následovat krátké cvičení a diskuze účastníků kurzu, které umožní nejen sdílení zkušeností a znalostí, ale i perzonalizaci postupů pro vaše osobní potřeby.

Apple efektivita

Co se v praxi naučíte?

 • Jak dosáhnout balance mezi soukromým životem a prací
 • Jak efektivně propojit Apple zařízení a služby
 • Srovnání iCloudu a dalších služeb
 • Jak využít kalendář, úkoly, poznámky a další služby naplno
 • Jak na efektivní sdílení informací, souborů a delegování úkolů
 • Efektivní komunikace
 • Time management a řízení malých projektů s minimem úsilí

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny Apple uživatele, kteří chtějí zvýšit svojí osobní efektivitu s využitím Apple technologií. U účastníků se předpokládá alespoň základní uživatelská orientace v iOS a macOS.

Nezáleží na tom, kolik Apple zařízení aktuálně používáte. Ukážeme si výhody iPhonu, iPadu, MACu a Apple Watch v praxi.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf a obrovský fanda Applu. Honza se věnuje osvětě a edukaci kolem Apple produktů řadu let, pomáhal s nasazením Apple služeb v desítkách společností a sám vede několik malých týmů. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Co budete potřebovat?

Na workshop si přineste svůj vlastní MacBook, iPhone či iPad. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti s konkrétními službami Apple, ale předpokládá se uživatelská znalost prostředí iOS a macOS.

Pokud nemáte přenosný počítač tak nezoufejte. Pokud si předem v registračním formuláři zaškrtnete zapůjčení počítače, připravíme pro Vás MacBook Air s potřebnými programy!

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 21. září 2020 od 9:00 do 12:00
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Simply Relax, Mánesova 63, Praha 2. Kapacita max. 6 osob. Kurzovné pro osobní účast je 1590 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 1113 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

Doporučené a navazující kurzy

Tento kurz vyžaduje od uživatele, aby ovládal základní funkce a nastavení svého iOS zařízení. Pokud hledáte úvodní kurz, vyzkoušejte workshop iOS 14 pro začátečníky od A do Z. V případě, že chcete pokračovat ve svém rozvoji, tak doporučujeme kurz iPad: 100% mobilní kancelář nebo Efektivní přechod na iPadOS.

Vaší pozornosti by také neměl uniknout workshop iPhone: efektivní pracovní zařízení, kde se dozvíte, jak používat iPhone jako primární pracovní zařízení.

 

IMG_1001

 

 Reference klientů

Zdravím Vás Honzo,
ve středu jsem se zůčastnil Vašeho workshopu. Velice pěkně jste o všem hovořil a hodně  jste mě nadchnul pro to, začít si trošku více organizovat svůj pracovní, ale hlavně osobní čas. Né, že bych na tom s využíváním času byl nějak špatně, ale přijde mi lepší začít s tím teď, když toho mám v uvozovkách méně, než až toho budu mít nad hlavu. Doufám také, že mi k tomu pomůžou výrobky Apple a tím i peníze za ně utracené nepřijdou jen tak nazmar  :-)
Těším se na další setkání s Vámi, nejspíše při nějakém pro mě zajímavém semináři některého z Apple produktů.

Václav P. kurz 28.3.2018

 

Chci moc poděkovat za včerejší kurz. Bylo skvělé vás vidět při práci, bylo osvěžující slyšet váš přístup k životu z první ruky. Spoustu věcí jsem si ujasnil a dodal jste mi odvahu k některým krokům, u kterých jsem váhal.

Petr L. kurz 8.5.2018