Čtyři možnosti, jak absolvovat kurzy u nás

Snažíme se vycházet našim klientům vstříc a postupně jsme pro vás připravili celkem čtyři možnosti, jak absolvovat naše kurzy. Vybrat si můžete mezi fyzickou účastí na kurzech v Praze, on-line účastí ze svého domova, stažením video záznamu kurzu nebo individuálním kurzem. Každá z těchto variant má své výhody a je jen na vás, která vám bude vyhovovat nejvíc.

Fyzický kurz

Tradiční možností je fyzická účast na kurzu v naší učebně v Roháčově ulici č. 77 na Praze 3. Těšit se můžete na osobní kontakt s lektorem, příjemné prostředí, bezprostřední interakci a dobrou kávu. Při kurzu můžete pracovat na vlastním počítači nebo si od nás zapůjčit MacBook. Fyzické kurzy pořádáme v malých skupinách max. 6 – 8 osob dle kurzu, což umožňuje lektorům bezprostředně reagovat na dotazy účastníků a pomoci v případě obtíží.

Fyzický kurz je ideální pro ty z vás, kteří preferují osobní kontakt, mají zájem o networking a nebo potřebují osobně konzultovat s lektorem.

Účastníci fyzického kurzu získávají po jeho absolvování záznam celého kurzu jako studijní materiál.

On-line kurz

Druhou možností je on-line živá účast na kurzu z pohodlí domova. Ušetříte cestu do Prahy a přitom neztratíte možnost interakce s lektorem. On-line kurzy probíhají prostřednictvím aplikace ZOOM, ve které vidíte jak pracovní plochu lektora, tak vidíte a slyšíte lektora samotného. Můžete s ním bezprostředně interagovat buď prostřednictvím mikrofonu nebo chatu. Celý kurz probíhá stejně jako fyzický kurz, jen jej můžete absolvovat z pohodlí svého domova či kanceláře.

On-line kurz je vhodný zejména pro ty, pro které je cesta do Prahy dlouhá nebo preferují své soukromí před prací ve skupině.

Účastníci on-line kurzu získávají po jeho absolvování záznam celého kurzu jako studijní materiál.

Záznam kurzu

Novinkou v naší nabídce je možnost zakoupit si záznam již proběhlého kurzu. Ztratíte sice možnost interakce s lektorem, ale získáte možnost naučit se co potřebujete doslova kdykoli. Nemusíte čekat na termín fyzického nebo on-line kurzu. Do 24 hodin od zaplacení dostanete odkaz, ze kterého si můžete stáhnout video záznam již proběhlého kurzu.

Stažení záznamu je nejrychlejší cestou, jak získat dovednosti, které potřebujete.

Individuální kurz

Poslední možností je zvolit individuální výuku. Tu jsme pro vás připraveni zajistit jak ve fyzické, tak i on-line podobě dle vašich preferencí. Jde o výuku jednoho na jednoho, kdy se lektor může na 100% soustředit na vaše konkrétní potřeby, přizpůsobit látku vašemu scénáři i vašim aktuálním znalostem a dovednostem. Individuální kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří mají specifické požadavky či potřeby.