LumaFusion: Střih videa na iPadu

LumaFusion

LumaFusion je pravděpodobně nejlepší aplikace na střih videa na iPadu vůbec. Umožňuje jednoduše, rychle a přitom překvapivě profesionálně sestříhat video bez použití počítače pouze na iPadu. Na workshopu vás v praxi naučíme, jak snadno, efektivně a elegantně stříhat v LumaFusion.

 

Co se na workshopu LumaFusion naučíte?

Na konkrétním projektu si ukážeme a vysvětlíme krok za krokem jak snadno a přitom efektivně stříhat video na iPadu. Na rozdíl od iMovie nabízí LumaFusion pokročilé střihové funkce, podporu externích médií a řadu cest, jak samotný střih zefektivnit. To spolu s optimalizovaným výkonem zejména iPadů Pro dělá z LumaFusion překvapivě výkonný nástroj.

Konkrétně se můžete těšit na:

 • Jak přenášet efektivně materiál z kamery/fotoaparátu do iPadu
 • Jak si zorganizovat projekt
 • Střih videa
 • Kombinace videa a fotografií v jednom projektu
 • Efektování a práce s klíčovými snímky
 • Přechody a titulky
 • Práce se zvukem
 • Export a sdílení výsledného videa

Jak bude workshop probíhat?

V průběhu celého workshopu budeme společně pracovat na reálném projektu, na kterém si budeme demonstrovat jednotlivé postupy. Postupně, krok za krokem, budeme vytvářet výsledné video a vysvětlíme si nejen jak, ale i proč postupovat právě danou cestou. Bude dostatek prostoru pro dotazy i procvičování.

LumaFusion

Pro koho je workshop určen?

iPad je nejen ideálním společníkem na cesty, ale i velmi dobře optimalizovaným nástrojem. iPad Pro se svým výkonem může rovnat Macbooku Pro a LumaFusion je toho dobrým příkladem. Ať už děláte produktová videa, chcete stříhat materiál z dovolené nebo třeba pro YouTube, je tento workshop právě pro vás.

 

Co budete potřebovat?

Pokud si chcete látku přímo s lektorem procvičovat, vezměte si s sebou na kurz vlastní iPad či iPad Pro. Potřebujete iPad zapůjčit? Zaškrtněte tuto volbu při registraci.

LumaFusion

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf a obrovský fanda Applu. Honza se věnuje osvětě a edukaci kolem Apple produktů řadu let, pomáhal s nasazením Apple služeb v desítkách společností. Zároveň je velice aktivním YouTuberem, který LumaFusion používá na střih svých videí na denní bázi.  Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 18. října 2021 od 13:00 do 16:00
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Simply Relax, Mánesova 63, Praha 2. Kapacita max. 6 osob. Kurzovné pro osobní účast je 2190 Kč.
  Online kurz můžete absolvovat za snížený poplatek 1533 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 4990 Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

LumaFusion

  Přihlášení na workshop

  * takto označená pole jsou povinná