Expedice CES 2020

CES 2020

Chcete zažít nejvýznamnější veletrh spotřební elektroniky na světě CES 2020 v doprovodu zkušeného novináře Honzy Březiny, který na akci pravidelně jezdí již 15 let? Chcete se podívat do Silicon Valley, Las Vegas a Los Angeles? Pak vám nabízíme unikátní cestu do USA se zaměřením na nejmodernější technologie.

Základní informace

Termín : 2. až 12. ledna 2020  (11 dní)
Základní cena: 89 900 Kč
Počet účastníků: 3 účastníci + lektor (OBSAZENO)
Doprava: letecká, na místě auto
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle možností a  programu
Zaměření: město a technologie
Fyzická náročnost: střední, čeká nás 5 – 15km pěší chůze po městě se zastávkami denně

Průvodce

Jan Březina

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia. Cestovatelské fotografii se věnuje již více jak deset let, procestoval šest kontinentů a víc jak stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

Co je dobré vědět o lokalitě

Navštívíme Kalifornii a Nevadu. Oba státy mají velmi mírné zimy, takže jde očekávat teploty kolem 10 – 15°C a převáže slunečné počasí. Nicméně už několikrát na CESu napadl i lehký poprašek sněhu a teploty se dostali až k 5°C.

Bezpečnost je v obou státech obecně velmi dobré, jen ve velkoměstech je potřeba tradiční obezřetnost před drobnou kriminalitou.

Všude fungují bez problémů evropské mobilní telefony, v hotelích a kavárnách je k dispozici připojení k Internetu. Elektrická síť má napětí 110V a vyžaduje americkou redukci. Pro zájemce můžeme zajistit lokální mobilní data.

Pro pobyt není potřeba žádné speciální očkování. Při dodržování běžných hygienických zásad nehrozí žádná zdravotní rizika.

 

Proč právě tato expedice?

CES je nejvýznamnějším veletrhem spotřební elektroniky na světě. Probíhá v Las Vegas souběžně na několika lokalitách v celém městě a nabízí nepřeberné množství možností. Pokud se veletrh rozhodnete absolvovat s námi, získáte zázemí bohatých zkušeností s akcí a díky tomu si ji budete moci vychutnat naplno a vyvarujete se začátečnických chyb.

Cestovat budeme v malé skupině 4 lidí, abychom mohli zajistit exkluzivní přístup na veletrh CES 2020.

Kromě veletrhu CES se podíváme do San Franciska, Silicon Valley, Applu, Los Angeles a řadu dalších zajímavých míst. Honza Březina navštěvuje západní pobřeží pravidelně již 15 let, takže se můžete těšit na obrovské množství informací, zkušeností a unikátních míst.

 

Co obsahuje základní cena

Základní cena 89 900 Kč.

V této ceně jsou obsaženy zpáteční letenky včetně všech tax a poplatků Praha – San Francisko, Los Angeles – Praha, transfer z a na letiště, lokální dopravu na místě, ubytování se snídaní, vstupy a všechny poplatky vč. veletrhu CES 2020, komplexní cestovní pojištění „Sbaleno za poznáním“ od Evropské pojišťovny, služby česky mluvícího průvodce.

Cena neobsahuje stravování kromě snídaní, nápoje. Dále nabízíme možnost připojištění storna zájezdu – vše od Evropské pojišťovny. Podrobnosti k jednotlivým produktům a pojištění s Vámi rádi probereme.

 

Podrobný program

Den 1 (2. 1. 2020) : Cesta do San Franciska
Vydáme se letecky z Prahy do San Franciska. Po příletu se ubytujeme poblíž letiště a zájemci budou moci vyrazit na fotografování večerního Golden Gate Bridge.

Den 2 (3. 1. 2020) : San Franciska
Čeká nás celodenní prohlídka San Franciska. Navštívíme samotné centrum města, projdeme Little Italy, Chinatown, podíváme se na zajímavé vyhlídky, navštívíme Apple Store a řadu dalších zajímavostí

Den 3 (4. 1. 2020) : San Francisko
Druhý den v San Francisku věnujeme málo známým zákoutím města a jeho okolí. Poznáme méně turistickou tvář města.

Den 4 (5. 1. 2020) : Cupertino
Vydáme se do Silicon Valley po stopách Applu. Zajedeme ke garáži, kde byl založen Apple. Podíváme se na dům Steva Jobse a samozřejmě i k starému a novému sídlu společnosti. Projdeme návštěvnické centrum a nakoupíme drobné Apple upomínkové předměty, které není možné koupit jinde na světě. Odpoledne se vydáme do střední Kalifornie.

Den 5 (6. 1. 2020) : Roadtrip
Navštívíme letecké muzeum, projedeme kousek slavné Route 66 a hlavně se přesuneme do Las Vegas. Čeká nás velmi dlouhá, ale zajímavá cesta do města hříchu.

Den 6 -8 (7. – 9. 1. 2020) : CES 2020
Čekají nás celkem tři dny věnované veletrhu CES 2020. Budeme objevovat nejnovější trendy, hledat zajímavé novinky, zkoušet produkty. Večer si užijeme i trochu nočního Vegas!

Den 9 (10. 1. 2020) : I-15
Čeká nás druhý Roadtrip. Vydáme se z Las Vegas do Los Angeles. Navštívíme zlatokopecké městečko, klasický dinner z 50 let a čeká nás večer v Hollywoodu.

Den 10 (11. 1. 2020) : Los Angeles
Podíváme se do Beverly Hills, do Santa Moniky a na další zajímavá místa. Pozdě večer vyrazíme na cestu zpět do Evropy

Den 11 (12. 1. 2020) : Návrat do Prahy

Celý program na místě přizpůsobíme aktuálním podmínkám, světelným podmínkám a počasí.

Přihlášky a veškeré informace s Vámi rádi vyřešíme na tel. čísle +420 725 730 735 nebo na emailové adrese: expedice@ilumio.cz.