LumaFusion: Titulky pod lupou

LumaFusion

Střih videa na iPadu s LumaFusion je nejen poměrně jednoduchý, ale i překvapivě kreativní. Připravili jsme pro vás speciální večerní workshop, na kterém vám dopodrobna vysvětlíme, co všechno jde vykouzlit s titulky v LumaFusion. Ukážeme si animace, přechody, skládání titulků, přidávání grafických prvků a mnohem víc.

 

Tento workshop je určen pro uživatele, kteří mají alespoň základní zkušenost se střihem videa v předchozí verzi LumaFusion. Pokud jste ještě v LumaFusion nikdy nestříhali, doporučujeme absolvovat nejdřív základní kurz.

LumaFusion 3 titulky

Co přinese kurz LumaFusion: Titulky pod lupou?

V tomto kurzu se zaměříme na opravdu hluboký vhled do toho, jak titulky v LumaFusion fungují a k čemu všemu je můžete používat. Na konkrétních příkladech si ukážeme vše od úplných základů, až po animace, prolínačky, průhlednosti či grafické prvky. Vysvětlíme si, jak si titulky ukládat a opakovaně je používat.

Celý workshop bude 100% interaktivní. Všichni účastníci budou mít po celou dobu možnost klást dotazy, abychom mohli hledat konkrétní řešení pro jejich konkrétní potřeby.

 

Co se na kurzu naučíte?

Kurz je zaměřen na co nejefektivnější využití titulků LumaFusion 3. Kromě jiného se naučíte:

 • Jak pracovat s fonty na iPadu
 • Jak animovat titulky
 • Jak pracovat s průhledností a maskami
 • Jak kombinovat titulky, vektorové a bitmapové obrázky
 • Jak využít titulky pro tvorbu přechodů
 • Jak ukládat, importovat a exportovat titulky

 

LumaFusion 3 titulky

Jak bude workshop probíhat?

Workshop je veden formou praktických ukázek a společné práce. Vše, co si budeme vysvětlovat si budeme prezentovat přímo v aplikaci na konkrétních příkladech. Účastníci workshopu mohou pracovat s lektorem, vše v praxi zkoušet a ihned se ptát.

Po skončení workshopu bude účastníkům zpřístupněn záznam celého workshopu ke stažení.

 

Jan BřezinaKdo je lektorem?

Lektorem Workshopu je Honza Březina, certifikovaný Apple trenér (ACT), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Apple produktů. Honza dlouhodobě propaguje Apple technologie a stál u zrodu celé řady projektů pro českou Apple komunitu. Nabízí tak spojení hluboké teoretické znalosti Apple technologií. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je zaměřen na pokročilé postupy střihu videa v nové verzi LumaFusion. Proto je vhodný pro uživatele, kteří již základy práce s LumaFusion mají zvládnuté nebo jsou zvyklí stříhat v jiném video editoru a chtějí si osvojit práci v LumaFusion. Pokud ještě zkušenosti nemáte, doporučujeme nejprve absolvovat základní kurz.

Co budete potřebovat?

Pro absolvování kurzu nepotřebujete žádné speciální vybavení. Dokonce nemusíte mít ještě ani nainstalovaný LumaFusion. Jedinou podmínkou je alespoň základní zkušenost se střihem videa v libovolné aplikaci.

LumaFusion 3 titulky

Kde, kdy a za kolik?

 • 24. října 2022 od 13:00 do 16:00
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 6 osob. Kurzovné pro osobní účast je 1590 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 1290 Kč.
 • Tento workshop si můžete kdykoli objednat i jako video záznam staršího kurzu za 1290 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2990Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

Nejste si jistí, která varianta je pro vás nejlepší? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak si správně vybrat nejvhodnější formu kurzu právě pro vás.