OneNote pro Apple uživatele

OneNote

Používáte MS Office a potřebujete si efektivně a komfortně organizovat své poznámky, myšlenky, komunikaci či dokumenty i s kontextem? OneNote patří mezi nejlepší multiplatformní nástroje v této oblasti. Kurz je přizpůsoben všem, kdo pracují s OneNote na Mac, iPhone, iPadu i na Windows. Každý účastník obdrží i malý dárek v podobě užitečných tipů a zkratek. Kurz je pravidelně aktualizovaný spolu s novinkami v OneNote.  

 

Co vás čeká?

Celý kurz je zaměřen primárně na správné postupy a efektivní využívání funkcí OneNote v kombinaci s Apple produkty. Ukážeme si nejen, jak s OneNote pracovat, ale vysvětlíme si i kdy je výhodnější sáhnout po které zařízení. Popíšeme jak propojit Apple a MS Office svět a hlavně jak ušetřit čas a energii. Lektor vše názorně předvede na velké obrazovce a hlavně doplní praktickými zkušenostmi a triky. Konkrétně se budeme věnovat následujícím oblastem:

  • efektivní využití OneNote v Apple prostředí
  • organizace poznámek, jejich třídění a označování
  • elegantní vkládání poznámek
  • jak využívat značky a speciální typy poznámek
  • spolupráce mezi zařízeními a propojení s ostatními aplikacemi
  • práce v týmu
  • vyhledávání, export a tisk

Kurz je veden interaktivně, formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít Mac, iPhone i iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých zařízeních. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

 

OneNote kurz

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací, což vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů. Domů odejte s maximem informací k tomu, abyste okamžitě mohli začít využívat OneNote naplno.

V průběhu výuky budeme dělat pravidelné krátké přestávky a samozřejmě nás čeká i polední pauza na oběd. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Jiří Matějka, zkušený Microsoft Certified Trainer (MCT) a Microsoft Office Expert (MOS) s téměř dvacetiletou praxí a dlouholetý milovník Apple zařízení. Pracuje s technologiemi Microsoft od roku 1991 a první jablíčko si koupil před více než 6 lety. Aktuálně využívá výhod multiplatformního života a s úsměvem na tváři se pere s drobnými nedostatky, které tento způsob práce přináší. Během své profesní praxe získal mnoho zkušeností a jeho školeními prošly tisíce uživatelů z malých i velkých firem po celé republice.

 

Pro koho je kurz určen?

Tento workshop je určen zejména pro uživatele MS Office, kteří hledají cestu, jak využívat OneNote efektivně v multiplatformním prostředí a na Apple produktech. Pokud si nejste jisti svými znalostmi a zkušenostmi s ostatními aplikacemi Office balíku, doporučujeme nejprve absolvovat kurz Microsoft Office 365 na iPhonu, iPadu a Macu.

OneNote kurz

Co budete potřebovat?

Stačí vám libovolný iPad, iPhone či Mac, podle toho co chcete používat. Nemusíte si předem instalovat žádné speciální aplikace, nastavovat zařízení, ani nepotřebujete předchozí zkušenost. Nemáte ještě nainstalovaný MS Office? Nevadí! Workshop můžete absolvovat i bez toho.

 

Kde, kdy a za kolik?

  • 23. ledna 2020 od 9:00 do 16:00 v našich prostorách Simply Relax, Mánesova 63, Praha 2. Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 2990 Kč
  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 4990 Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.