Individuální kurzy a školení

Individuální kurzy, školení a workshopy jsou nepohodlnější a zároveň nejefektivnější způsob získávání znalostí a zkušeností. Přizpůsobíme se Vám nejen v tom kdy a kde proběhnou, ale zejména v tom, co přesně se chcete naučit a jakou formou. Díky tomu se Vám dostane 100% péče lektora, neztrácíte čas posloucháním něčeho co znáte a opravdu se nemusíte stydět na cokoli zeptat. Kurzy nabízíme jak v on-line, tak i ve fyzické podobě.

 

 

 

Jak individuální kurz probíhá?

Vše začíná tím, že nám v registračním formuláři popíšete, co se chcete naučit, případně jaké problémy potřebujete vyřešit. Můžete si buď vybrat z naší nabídky standardních kurzů nebo můžeme sestavit kurz na míru kombinující různá témata. To záleží jen na vás.

Na základě vašeho požadavku vám navrhneme lektora, rozsah a cenu kurzu. Pokud budete souhlasit, dohodneme termín a vystavíme vám zálohovou fakturu.

 

Jaké individuální kurzy nabízíme?

Díky zkušenému týmu lektorů nabízíme širokou nabídku témat, které pokrýváme. Pomůžeme vám ovládnout váš Mac, iPhone, iPad, Apple Watcg, HomeKit domácnost nebo integrovat Apple produkty do firemního prostředí. Nabízíme kurzy Apple Fotek, iMovie, Final Cut Pro, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Microsoft Office, Pixelmator Pro, LumaFusion, Adobe Lightroom a Photoshopu. Nechybí kurzy fotografie a to jak s mobilním telefonem, tak i s fotografickou technikou včetně práce v ateliéru, portrétu, aktu, noční fotografie, krajinářské a cestovatelské fotografie.

 

Objednávka individuálního kurzu:

  Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefonní kontakt (vyžadováno)

  Fakturační údaje (nepovinné)


  Slevový kód (nepovinné)

  Jaký individuální kurz potřebujete

  Poznámka (nepovinné)