Apple kurzy

Pořídili jste si  nového Maca, iPad či iPhone a hledáte někoho, kdo vám pomůže? Používáte více produktů od Applu a cítíte, že nedokážete naplno využít jejich vzájemné propojení? Máte problémy, na které se vám nedaří najít řešení? Nabízíme vám špičkové kurzy v příjemném prostředí historické budovy v centru Prahy, lidský přístup a smysl pro detail, který je značce Apple tak blízký.

 

IMG_1001

 

Níže najdete seznam veřejných kurzů, které pravidelně pořádáme v malých skupinách maximálně 8 klientů. Na vyžádání pro vás či vaši společnost připravíme  individuálních kurz. Našim cílem není vytvářet rozsáhlé a komplikované systémy školení, ale pomáhat konkrétním lidem s konkrétními problémy. Všechny naše kurzy můžete věnovat jako dárkový poukaz!

 

act-logoVšechny kurzy a workshopy vede zkušený, Applem certifikovaný trenér, dlouholetý propagátor Apple produktů  Honza Březina, kterého znáte například z videocástů Digit a 4Foto. Honza se věnuje Applu víc jak deset let, stál u zrodu projektů jako byl Grafika.cz, MujMAC.cz či Macforum.cz. Vedl stovky kurzů, workshopů a seminářů nejen v ČR, ale i v zahraničí a mezi jeho hlavní přednosti patří přímočarý a praktický přístup k jednotlivým postupům.

 

 

iOS kurzy:

iOS 8 pro začátečníky od A do Z

Chcete se naučit využít rychlost, výdrž a bezpečnost iOS8 na svém iPhonu či iPadu? Nabízíme Vám půldenní seminář zaměřený na nastavení, optimalizaci a efektivní využití iOS8. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

iPad: 100% mobilní kancelář

Půldenní workshop určený všem uživatelům iPadů, kteří by chtěli tento tablet použít nejen pro zábavu, ale i pro práci. Naučíme se v praxi využívat iPad jako 100% mobilní kancelář a zcela s ním nahradit počítač na cestách.  Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

iPad: Multimediální centrum

Půldenní workshop určený všem uživatelům iPadů, kteří by chtěli tento tablet použít pro práci s fotografiemi, hudbou a videem. Ukážeme si, jak multimedia vytvářet, organizovat, sdílet i prezentovat.  Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

MacOS X kurzy:

mavericksMac OS X: Přecházíme na Maca

Půldenní seminář určený všem, kteří začínají s Macem nebo na něj přecházejí z Windows. V praxi si ukážeme jak nastavit systém, jak pracovat se základními aplikacemi a jak propojit Mac s okolním světem. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

mavericksMac OS X: Jak využívat Mac naplno

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit lépe, rychleji a pohodlněji používat svůj Mac. Ukážeme si jak zvýšit bezpečnost, udělat pořádek, zrychlit Maca a usnadnit si práci. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

 

Apple v kanceláři:

pages

iWork: Texty v Pages

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s texty na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Pages na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

numbersiWork: Tabulky v Numbers

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s tabulkami na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Numbers na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

keynoteiWork: Prezentace v Keynote

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s prezentacemi na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Keynote na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

evernote_logoEvernote: Informace pod kontrolou

V půldenním praktickém workshopu vás naučíme využít naplno službu Evernote pro vytvoření bezpapírové kanceláře či archivu. Vysvětlíme si zásady organizace, bezpečnosti, zálohování i týmové spolupráce. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

 

Apple a multimedia

icon_imovieiMovie: Snadný střih videa

Půldenní seminář jednoduchého střihu videa v Apple iMovie. Naučíme se vybrat správné záběry, seřadit je, otitulkovat, oefektovat a doplnit správným zvukem. To vše v praxi na konkrétním projektu. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

Pixelmator: Snadné úpravy fotografií

Půldenní praktický workshop určený všem fotografům, kteří se chtějí naučit zpracovávat fotografie pomocí Pixelmatoru. Ukážeme si upravovat fotografie, retušovat, pracovat s vrstvami a sdílet své fotografie. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

 

 

 

Online přihláška na workshop:

  Přihlášení na workshop

  * takto označená pole jsou povinná  Potřebujete zapůjčit počítač?

   

   

  Pokud jste si z aktuální nabídky témat nebo termínů nevybrali, nezoufejte. Velice rádi Vám nabídneme kterýkoli z workshopů a seminářů v podobě individuálního školení, případně navrhneme kurz přímo Vám na míru! Stačí nás kontaktovat.