MS Outlook pro Mac

Outlook

Předností Outlooku je integrace několika modulů do jednoho prostředí. Pokud na Macu hledáte přehledný a funkční nástroj pro práci s poštou, kalendáři, poznámkami, úkoly a kontakty, nebo jste crossplatformní uživatelé pracující na Macu i Windows, pak je tento kurz právě pro vás. Outlook na Macu sice nese všechny znaky svých brášků, ale přeci jen je často v něčem jiný. Někdy lepší a někdy horší. Pokud nechcete trávit hodiny zkoumáním, svěřte se do našich rukou a my vás hladce provedeme zákoutími MS Outlook v prostředí MacOS.

Co vás na kurzu čeká?

Připravili jsme pro Vás praktický workshop, při kterém se naučíte rychle a efektivně pracovat s MS Outlookem na Macu. Pokud přecházíte z Windows na Mac nebo potřebujete používat obě platformy, Outlook může být skvělým spojovacím nástrojem.

Postupně projdeme všechny moduly a vysvětlíme si, jak nastavit a efektivně používat poštu, kontakty, úkoly a kalendáře. Vysvětlíme si, jak Outlook může sloužit k týmové spolupráci a jeho propojení s ostatními aplikacemi.

Nebude chybět ani postup, jak propojit Outlook mezi telefonem, tabletem, počítačem a případně i přístupem přes webové rozhraní.

Celý workshop je 100% interaktivní. Vše si budeme ukazovat prakticky na vašich iPadech, iPhonech nebo Macboocích. Jsme připraveni se s vámi podělit a několik let zkušeností používání produktů Microsoftu a Apple na jediném zařízení pohledem dlouholetého uživatele obou platforem a certifikovaného trenéra Microsoft. 

 

Outlook

Vysvětlíme si zejména

 • Jak nastavit poštu
 • Jak efektivně pracovat s emaily v Outlooku
 • Jak pracovat s kontakty a skupinami kontaktů
 • Jak na úkoly a propojení s MS ToDo a MS Planner
 • Jak využívat kalendář nejen k plánování schůzek
 • Týmová spolupráce s MS Outlooku
 • Personalizace uživatelského rozhraní

 

Jak bude workshop probíhat?

Celý půldenní webinář probíhá v on-line podobě, při které účastníci mají plnou možnost komunikovat s lektorem, reagovat na probíraná témata, ptát se a společně s lektorem vše prakticky zkoušet. Po skončení kurzu dostanou účastníci možnost stáhnout si záznam celého kurzu.

Kdo je lektorem?

Jiří MatějkaLektorem workshopu je Jiří Matějka, zkušený Microsoft Certified Trainer (MCT) a Microsoft Office Expert (MOS) s téměř dvacetiletou praxí a dlouholetý milovník Apple zařízení. Pracuje s technologiemi Microsoft od roku 1991 a první jablíčko si koupil před více než 6 lety. Aktuálně využívá výhod multiplatformního života a s úsměvem na tváři se pere s drobnými nedostatky, které tento způsob práce přináší. Během své profesní praxe získal mnoho zkušeností a jeho školeními prošly tisíce uživatelů z malých i velkých firem po celé republice. 

 

Co budete potřebovat?

Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí chuť se něco naučit. K on-line kurzu se můžete připojit z jakéhokoli zařízení (telefon, tablet, počítač). Pokud chcete látku s lektorem trénovat, je dobré mít nainstalovaný MS Outlook na Macu. 

 

Microsoft Office pro Mac

Tento kurz je součástí uceleného výukového balíku, který vás naučí efektivně používat všechny nástroje Microsoft Office v Apple prostředí. V rámci této série nabízíme on-line kurzy Outlooku, Wordu, Excelu a Powerpointu pro  iPhone, iPad a Mac.

 

KDE, KDY A ZA KOLIK?

 • 27. dubna 2021 od 13:00 do 16:00
  Online kurz můžete absolvovat za poplatek 2490 Kč. Pro nejbližší termín kurzů nabízíme speciální zvýhodnění! Objednejte si dva a více kurzů MS Office pro Mac najednou a získejte automaticky 33% slevu!
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 4990 Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.