MS PowerPoint pro Mac

PowePoint

Ačkoliv na Macu rozhodně najdete kvalitní prezentační nástroj, umět MS PowerPoint se může hodit, zejména, pokud pracujete v korporátním světě. Pokud i vy patříte mezi bojovníky a odpůrce skvělé aplikace MS PowerPoint, tak přijďte na naše kurzy a jistě pochopíte, že to bylo jen nedorozumění. MS PowerPoint se jistě i na Macu stane vaším velkým pomocníkem.

Co vás na kurzu čeká?

Připravili jsme pro Vás praktický workshop, při kterém se naučíte elegantně prezentovat s pomocí MS PowerPointu na Macu. Pokud přecházíte z Windows na Mac nebo potřebujete používat obě platformy, PowerPoint může být skvělým spojovacím nástrojem.

Cílem kurzu je jednak zjednodušit vám přípravu prezentací a zejména zlepšit výsledný dojem z prezentace samotné. Ukážeme si, jak budovat prezentaci pomocí šablon a motivů. Zároveň se ale zaměříme na to, jak by měla vypadat moderní prezentace bez odrážek, která zaujme a zároveň předá potřebné množství informací.

Podrobně probereme prostředí pro prezentátora, ovládání prezentace a různé možnosti jejího předání divákům. Vysvětlíme si roli obrázků, videí a animací spolu s tím, jak ve vhodné míře používat texty, tabulky a grafy.

Celý workshop je 100% interaktivní. Vše si budeme ukazovat prakticky na vašich iPadech, iPhonech nebo Macboocích. Jsme připraveni se s vámi podělit a několik let zkušeností používání produktů Microsoftu a Apple na jediném zařízení pohledem dlouholetého uživatele obou platforem a certifikovaného trenéra Microsoft. 

 

PowePoint

Vysvětlíme si zejména

 • Jak by měla vypadat moderní prezentace
 • Styly a motivy pro zjednodušení tvorby prezentace
 • Práce s texty, tabulkami a grafy
 • Obrázky a animace pro oživení prezentace
 • Prezentátorské prostředí a ovládání
 • Tipy pro lepší prezentace
 • Rozdíly mezi Windows a Mac verzí a co s nimi

 

Jak bude workshop probíhat?

Celý půldenní webinář probíhá v on-line podobě, při které účastníci mají plnou možnost komunikovat s lektorem, reagovat na probíraná témata, ptát se a společně s lektorem vše prakticky zkoušet. Po skončení kurzu dostanou účastníci možnost stáhnout si záznam celého kurzu.

Kdo je lektorem?

Jiří MatějkaLektorem workshopu je Jiří Matějka, zkušený Microsoft Certified Trainer (MCT) a Microsoft Office Expert (MOS) s téměř dvacetiletou praxí a dlouholetý milovník Apple zařízení. Pracuje s technologiemi Microsoft od roku 1991 a první jablíčko si koupil před více než 6 lety. Aktuálně využívá výhod multiplatformního života a s úsměvem na tváři se pere s drobnými nedostatky, které tento způsob práce přináší. Během své profesní praxe získal mnoho zkušeností a jeho školeními prošly tisíce uživatelů z malých i velkých firem po celé republice. 

 

Co budete potřebovat?

Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí chuť se něco naučit. K on-line kurzu se můžete připojit z jakéhokoli zařízení (telefon, tablet, počítač). Pokud chcete látku s lektorem trénovat, je dobré mít nainstalovaný MS PowerPoint na Macu. 

 

Microsoft Office pro Mac

Tento kurz je součástí uceleného výukového balíku, který vás naučí efektivně používat všechny nástroje Microsoft Office v Apple prostředí. V rámci této série nabízíme on-line kurzy Outlooku, Wordu, Excelu a Powerpointu pro  iPhone, iPad a Mac.

 

KDE, KDY A ZA KOLIK?

 • 5. května 2021 od 9:00 do 15:00
  Online kurz můžete absolvovat za poplatek 3990 Kč. Pro nejbližší termín kurzů nabízíme speciální zvýhodnění! Objednejte si dva a více kurzů MS Office pro Mac najednou a získejte automaticky 33% slevu!
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 5990 Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.