Webinář Jaký je rozdíl mezi Apple Home, Matter a Thread

Homekit

Chytrá domácnost neboli SmartHome je velmi aktuální téma, protože nabídka technologií, produktů a služeb se letos dramaticky mění. Proto jsme pro vážné zájemce připravili sérii webinářů, v rámci které probereme podrobně všechny důležité prvky chytré domácnosti. Vysvětlíme si rozdíly mezi technologiemi a srovnáme produkty dostupné na trhu. Pomůžeme vám se zorientovat a postavit opravdu chytrou domácnost.

 

Série webinářů

Téma chytré domácnosti je velmi rozsáhlé, a proto jsme se rozhodli pro vás připravit sérii večerních webinářů. Každý jednotlivý webinář je zaměřen na konkrétní téma a je tudíž na vás, abyste si poskládali webináře podle toho, co vás zajímá. Snažili jsme se webináře poskládat logicky za sebe tak, aby vás provedly stavbou celé chytré domácnosti od A do Z. Každý z webinářů je ale tématicky ucelený, takže si můžete opravdu vybrat jen témata, která vás zajímají.

Pokud se přihlásíte na 3 a více webinářů najednou, dáme vám 50% slevu na celou objednávku!

 

Co se na webináři Jaký je rozdíl mezi Apple Home, Matter a Thread ?

Cílem webináře je předat vám nejen přehled o možnostech a nabídce na trhu, ale hlavně podělit se o praktické zkušenosti z provozu:

 • Jaká je funce Apple Home a jaký je rozdíl oproti Homekitu
 • K čemu slouží protokol Thread
 • K čemu slouží Matter
 • Kdy je které řešení vhodnější a jak je kombinovat
 • Které produkty je vhodné kdy volit

 

Jak bude webinář probíhat?

Webináře probíhají na platformě ZOOM. Každý účastník má možnost se aktivně zapojit do webináře, klást otázky a interagovat s lektorem. Pro všechny účastníky webináře bude k dispozici jeho záznam.

Pokud patříte mezi uživatele chytré domácnosti od Applu – Apple Home a trápí vás konkrétní problém a nebo hledáte radu ke konkrétnímu typu zařízení, tak právě pro vás jsou určeny naše tematické smart home kurzy. Ty budou probíhat distanční formou přes Zoom, délka kurzu bude 60 až 90 minut, přičemž 2/3 času zabírá prezentace školitele k danému tématu a na konci je prostor k diskuzi s účastníky kurzu. Z tohoto důvodu je vždy počet účastníků kurzu omezen, tak aby každý měl dost prostoru na své otázky.

 

Kdo je lektorem?

Michal VitaLektorem workshopu je Michael Vita, spoluzakladatel a expert FB skupiny zaměřené na Apple Home, jenž má bez mála 11 tisíc členů. Michael je jeden z prvních lidí v ČR který Apple Home začal používat ve velkém již v roce 2016. O své zkušenosti se podělil formou mnoha recenzí. Své mnohaleté zkušenosti v posledních dvou letech nabízí zákazníkům, kterým pomáhá nasadit Apple Home v jejich domovech. Specializuje se na integraci zařízení, které nativní podporu HomeKitu nemají. Řada jeho řešení je tak zcela unikátní a nikdo jiný je nenabízí. Bližší informace o lektorovi naleznete na jeho stránkách michaelvita.cz.

 

Pro koho je kurz určen

Tento workshop je pro všechny kdo buď chtějí stavět novou Apple Home chytrou domácnost nebo řeší problémy s tou stávající. Pro účast na webináři nepotřebujete žádné speciální vybavení ani zkušenosti.

 

Co budete potřebovat?

Jakékoli zařízení, ze kterého se dokážete připojit k aplikaci ZOOM. Doporučujeme buď nainstalovat ZOOM aplikaci ma iPad nebo Mac.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 17. dubna 2024 od 18:00 do 19:30
  On-line účast prostřednictvím platformy ZOOM.
  Kapacita max. 12 osob. Kurzovné je 990 Kč.
 • Tento webinář si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2990Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

Nejste si jistí, která varianta je pro vás nejlepší? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak si správně vybrat nejvhodnější formu kurzu právě pro vás.