iPad: 100% mobilní kancelář

Mezi hlavní výhody Apple iPadu patří vynikající mobilita, malé rozměry, hmotnost a dlouhá výdrž na baterii. To jsou ideální předpoklady pro využití na cestách. Proto jsme pro Vás připravili speciální kurz zaměřený na to, jak  efektivně používat iPad pro práci v terénu či na cestách. Naučíme Vás, jak mít svoje dokumenty, emaily, kontakty, kalendáře a ostatní potřebná data vždy při ruce.

 

Kurz je aktualizován pro iOS 11!

 

Co Vás čeká?

Naučíme Vás používat iPad jako svou mobilní kancelář. Vysvětlíme si, jaké jsou možnosti práce s emaily, dokumenty, kalendáři a kontakty na cestách. Ukážeme si, jak synchronizovat data mezi počítačem a iPadem a dokonce i jak ovládat počítač na dálku pomocí iPadu. Konkrétně se budeme věnovat následujícím oblastem:

 

 • Srovnání iPadu Pro a počítače
 • vhodné příslušenství, klávesnice a stylusy
 • iCloud jako nástroj pro synchronizaci dat přes internet
 • práci s dokumenty na cestách
 • přenos dat mezi iPadem a počítačem s použitím iCloudu, AirDrop i bez nich
 • vzdálené ovládání počítače z iPadu
 • přístup do firemní sítě přes internet z iPadu
 • aplikace pro mobilní práci
 • tisk z iPadu
 • tipy pro zvýšení efektivity práce

iOS 10
Celý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPadech.

 

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací a vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza každoročně podniká několik fotografických cest po světě a iPad používá pro práci s fotografiemi na cestách již skoro 3 roky. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

 

Co budete potřebovat?

Na workshop doporučujeme přinést svůj vlastní iPad či iPad Mini, pokud chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

Pokud si nejste jistí, zda máte fungující AppleID nebo jej potřebujete vytvořit, tak přijďte 15 minut před kurzem a my Vám rádi pomůžeme.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 7. listopad 2018 od 13 do 16 hodin v našich nových prostorech (Zborovská 66, Praha 5 Smíchov). Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 1590 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

IMG_1001

 

 

Doporučené a navazující kurzy

 

Reference

„diky jeste jednou za skvely den. Dozvedel jsem se toho dost a myslim, ze velmi prakticky. Zbytek je denni rutina.“

Martin Daněk

 

Přihlášení na workshop:

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinnáPřihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná