iPad: 100% pracovní nástroj

Mezi hlavní výhody Apple iPadu patří vynikající mobilita, malé rozměry, hmotnost a dlouhá výdrž na baterii. K tomu si přidejte snadné ovládání, dostupné aplikace a možnost používat pero. To vše dává zcela nové možnosti efektivní práce. Proto jsme pro Vás připravili speciální workshop zaměřený na to, jak  efektivně používat iPad pro práci v terénu i kanceláři. 

Kurz jsme aktualizovali o novinky iPadOS!

Co Vás čeká?

Naučíme Vás používat iPad jako svou mobilní kancelář. Vysvětlíme si, jaké jsou možnosti práce s emaily, dokumenty, kalendáři a kontakty na cestách. Ukážeme si, jak synchronizovat data mezi počítačem a iPadem a dokonce i jak ovládat počítač na dálku pomocí iPadu. Konkrétně se budeme věnovat následujícím oblastem:

 

 • srovnání iPadu Pro a počítače
 • vhodné příslušenství, klávesnice a stylusy
 • iCloud jako nástroj pro synchronizaci dat přes internet
 • práci s dokumenty na cestách
 • přenos dat mezi iPadem a počítačem s použitím iCloudu, AirDrop i bez nich
 • vzdálené ovládání počítače z iPadu
 • přístup do firemní sítě přes internet z iPadu
 • aplikace pro mobilní práci
 • tisk z iPadu
 • tipy pro zvýšení efektivity práce

 

iPadOS

iPadOSCelý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPadech.

 

Jak bude workshop probíhat?

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací a vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza každoročně podniká několik fotografických cest po světě a iPad používá pro práci s fotografiemi na cestách již skoro 3 roky. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

 

Co budete potřebovat?

Na workshop doporučujeme přinést svůj vlastní iPad či iPad Mini, pokud chcete přímo s lektorem postupy procvičovat. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti. Stačí základní schopnost ovládat iOS.

Pokud si nejste jistí, zda máte fungující Apple ID nebo jej potřebujete vytvořit, tak přijďte 15 minut před kurzem a my Vám rádi pomůžeme.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 4. února 2020 od 9:00 do 12:00 v našich prostorách Simply Relax, Mánesova 63, Praha 2. Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 1590Kč
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

Doporučené a navazující kurzy

Tento kurz vyžaduje od uživatele, aby ovládal základní funkce a nastavení svého iOS zařízení. Pokud hledáte úvodní kurz, vyzkoušejte workshop iOS 12 pro začátečníky od A do Z. V případě, že chcete pokračovat ve svém rozvoji, tak doporučujeme kurz iOS 12: Zkratky v praxi.

Vaší pozornosti by také neměl uniknout workshop iPhone: efektivní pracovní zařízení, kde se dozvíte, jak používat iPhone jako primární pracovní zařízení. Tématicky blízký je i kurz Apple Watch: životní styl na maximum nebo Osobní efektivita s Apple produkty.

 

IMG_1001

 

Reference

„diky jeste jednou za skvely den. Dozvedel jsem se toho dost a myslim, ze velmi prakticky. Zbytek je denni rutina.“

Martin Daněk

 

Přihlášení na workshop:

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinnáPřihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná