Vision Pro: budoucnost práce s informacemi

Apple Vision Pro

Zajímá vás budoucnost práce s informacemi? Chcete si v praxi vyzkoušet Vision Pro a dozvědět se, co nabízí dnes, jak se ovládá, co umí a hlavně jaká je vize budoucího vývoje? Máme Vision Pro od 2. února a den co den testujeme jeho možnosti, limity a potenciál. Využijte možnost být u začátku něčeho úplně hového!

Tento workshop je určen pro všechny, která zajímá praktické využití Vision Pro a vize, se kterou Apple přichází. Co umí dnes a jaká je perspektiva budoucí práce s informacemi? Co přesně znamená spacial computing a jaká zařízení mohou Vision Pro nahradit? Přijďte si vše osahat a vyzkoušet na vlastní oči.

Co přinese kurz Vision Pro?

V tomto kurz se zaměříme na praktické aspekty použití Vision Pro dnes a na vizi toho, jak může změnit naší budoucnost. Vysvětlíme si, jak je to s pořízením a nastavením brýlí, ukážeme si podrobně jeho ovládání a nejzajímavější aplikace. A budeme se bavit o budoucnosti.

Celý workshop bude 100% interaktivní. Všichni účastníci budou mít po celou dobu možnost klást dotazy, abychom mohli hledat konkrétní řešení pro jejich konkrétní potřeby. Každý účastník bude moct si Vision Pro vyzkoušet takříkajíc na vlastní kůži.

 

Co se na kurzu naučíte?

Kurz je zaměřen na praktické aspekty práce s Vision Pro. Kromě jiného se naučíte:

 • Jak Vision Pro pořídit a jaká jsou úskalí
 • Jak headset aktivovat a nastavit
 • Jak se Vision Pro ovládá
 • Jak propojit Vision Pro s Macem a používat jako externí monitor
 • Jaké aplikace dnes AVP nabízí
 • Jaké příslušenství jde připojit
 • Jak může změnit práci s informacemi v budoucnu

Jak bude workshop probíhat?

V první části si vysvětlíme a předvedeme nastavení a ovládání headsetu. Apple Vision Pro umožňuje zobrazovat stejný obsah uživateli a zároveň jej zrcadlit na televizi, takže vše uvidíte v praxi.

V druhé části dostane každý účastník možnost si Vision Pro vyzkoušet v praxi a při tom budeme diskutovat, odpovídat otázky účastníků a dávat tipy na zajímavé aplikace a služby.

Na závěr bude prostor pro individuální diskuzi.

 

Jan BřezinaKdo je lektorem?

Lektorem Workshopu je Honza Březina, certifikovaný Apple trenér (ACT), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Apple produktů. Honza dlouhodobě propaguje Apple technologie a stál u zrodu celé řady projektů pro českou Apple komunitu. Nabízí tak spojení hluboké teoretické znalosti Apple technologií. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Pro koho je kurz určen

Na kurz se může přihlásit kdokoli, koho zajímá Vision Pro a jeho možnosti. Nemusíte mít žádnou techniku od Applu či předchozí zkušenosti s AR/VR světem.

 

Co budete potřebovat?

Pro absolvování kurzu nepotřebujete žádné speciální vybavení.

Kde, kdy a za kolik?

 • 4. června 2024 od 13:00 do 16:00
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 6 osob. Kurzovné pro osobní účast je 1590 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2990Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

Nejste si jistí, která varianta je pro vás nejlepší? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak si správně vybrat nejvhodnější formu kurzu právě pro vás.

  Přihlášení na workshop

  * takto označená pole jsou povinná  Potřebujete zapůjčit počítač?