Apple Watch: životní styl na maximum

Apple Watch

Máte někdy pocit, že hodinky Apple Watch vás spíše otravují, než aby vám pomáhali? Chodí vám denně spousty nofitikací a různých upozornění, které vás akorát vyrušují od práce nebo odpočinku? Co takhle s tím vším skoncovat a začít využívat Apple Watch efektivně a zároveň na maximum. Víte například o tom, že hodinky vám mohou měřit a hlídat kvalitu spánku? A co teprve vaše srdce nebo stres. Apple Watch se mohou při správném nastavení stát vaším nejosobnějším zařízením.

Apple Watch

Kurz jsme doplnili o praktické zkušenosti, tipy a triky týkající se nově podporované LTE verze Apple Watch.

Co vás čeká?

Ukážeme vám a podrobně vysvětlíme, jak si Apple Watch správně nastavit. Podrobně se budeme věnovat nofifikacím, sociálním sítím, příchozím zprávám, zdraví, spánku, nativním aplikacím, diktování, cvičení, hudbě nebo podcastům. U každé aplikace se zastavíme a vysvětlíme si její výhody/nevýhody. Získáte doporučení pro praktické a vhodné příslušenství a stejně tak tipy na kvalitní placené aplikace. Díky workshopu se Apple Watch hodinky stanou vaším nepostradatelným pomocníkem, kterého prakticky nesundáte z ruky a přitom vás nebude nijak rušit. Nebudou ani chybět novinky z watchOS 7!

 

Co se naučíte

 • Jak správně Apple Watch nastavit

 • Výběr a úprava ciferníků, komplikace

 • Notifikace

 • Spánek a srdeční tep

 • Cvičení

 • Poslech a synchronizace hudby

 • Správa a efektivní používání aplikací

 • Údržba Apple Watch

 • Výběr příslušenství

 • Meditace, jóga

 • Jak na diktování

 • Užitečné tipy/triky na denní bázi

 • Využití Cellular verze hodinek v praxi

Celý workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPhone připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých zařízeních. Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

 

Apple Watch

 

Průběh workshopů

Zapomeňte na nudné teoretické přednášky a PowerPointové prezentace. Budeme společně pracovat, diskutovat a vše si budete moci vyzkoušet v praxi. Cílem workshopu je předvádět konkrétní postupy, využití konkrétních aplikací, což vychází z mnohaleté každodenní praxe lektorů. Domů odejte s maximem informací k tomu, abyste okamžitě mohli začít využívat Apple Watch naplno. Kurz můžete absolvovat i online pomocí platformy Zoom z pohodlí domova.

Uprostřed výukového bloku uděláme 10 minutovou přestávku pro občerstvení. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace.

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny aktuální i potenciální majitele Apple Watch, kterým jde o efektivní využití nositelné elektroniky. Chcete žít komfortněji a udělat z Apple Watch dobrého sluhu místo špatného pána? Pak je tento kurz právě pro vás.

 

Kdo je lektorem?

Filip BrožLektorem workshopu je Filip Brož, zakladatel a šéfredaktor magazínu iPure.cz. Dlouholetý Apple uživatel a novinář. Apple pro Filipa nikdy nebyla jen obyčejná značka nebo korporace. V mnoha ohledech se ztotožňuje se Stevem Jobsem v tom, že iPhone při správném použití nefunguje jen jako pouhý telefon, ale je to prodloužená ruka jeho života. Jeho specialitou jsou analýzy různých způsobů využití Apple zařízení, uživatelské vychytávky a dlouhé recenze.

 

Doporučená výbava

Pokud chcete s lektorem v praxi procvičovat všechny postupy, nezapomeňte si s sebou vzít vlastní iPhone a Apple Watch ideálně s poslední verzí operačních systémů.

 

Kde, kdy a za kolik?

 • 4. května 2022 od 9:00 do 12:00
  Fyzický kurz proběhne v našich prostorách Ilumio, Roháčova 77, Praha 3 (NOVÁ ADRESA OD 1. 1. 2021).
  Kapacita max. 6 osob. Kurzovné pro osobní účast je 1590 Kč.
  Online kurz
   můžete absolvovat za snížený poplatek 1290 Kč.
 • Tento workshop si můžete kdykoli objednat i jako video záznam staršího kurzu za 1290 Kč.
 • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2990Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

Nejste si jistí, která varianta je pro vás nejlepší? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak si správně vybrat nejvhodnější formu kurzu právě pro vás.

 

Doporučené a navazující kurzy

Tento kurz je určený pro začátečníky a nevyžaduje absolvování jiného kurzu, na který by navazoval. Pokud jste už základy zvládli nebo chcete pokračovat ve svém rozvoji, tak doporučujeme kurz iPad: 100% mobilní kancelář nebo Efektivní přechod na iPadOS.

Vaší pozornosti by také neměl uniknout workshop iPhone: efektivní pracovní zařízení, kde se dozvíte, jak používat iPhone jako primární pracovní zařízení. Tématicky blízký je i kurz Osobní efektivita s Apple produkty.