Adobe Lightroom: Zpracování fotek na iPadu

Chcete zpracovávat své fotografie v terénu a na cestách bez počítače jen s iPadem, přijít domu a mít všechny fotografie zasynchronizované v počítači? Nabízíme vám praktický kurz, ve kterém vám vysvětlíme celé workflow zpracování fotek na iPadu v Adobe Lightroom Mobile a jejich synchronizaci přes Creative Cloud.

 

Co Vás čeká?

Cílem kurzu je naučit vás využívat kombinaci iPad, Lightroom a Creative Cloud pro stahování, třídění i upravování fotografií na cestách. Během půldenního kurzu si vysvětlíme a v praxi ukážeme, jak Lightroom na iPadu pracuje, jak jej zapojit do stávajícího workflow a hlavně v čem může zrychlit a zjednodušit zpracování fotografií. Na příští foto výlet či cestu za klientem budete moci vyrazit již pouze s iPadem.

Honza Březina používá fotografické workflow založené na Adobe Lighroom již víc jak 5 let a mobilní verzi pro iPad více jak rok. Můžete se proto těšit na praktické zkušenosti, vychytávky a praxí ověřený postup.

Co se v praxi naučíte?

  • Jak stahovat JPEG i RAW fotografie do iPadu
  • Jak efektivně třídit fotografie v Adobe lightroom pro iPad
  • Úpravy fotografií v Lightroomu na iPadu
  • Využití pera pro lokální úpravy
  • Synchronizaci fotografií mezi počítačem a iPadem přes creative Cloud

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny majitele iPadů a iPadů Pro, kteří chtějí používat Adobe Lightroom pro úpravy fotografií. Není potřeba žádná předchozí zkušenost s Lightroomem na počítači či iPadu, pouze schopnost ovládat iPad samotný.

Nezáleží na tom, kolik a jakých fotografií fotografujete. Naučíme vás s Lightroomem na iPadu zjednodušit a zrychlit jejich třídění a zpracování na cestách a v terénu.

 

Kdo je lektorem?

Lektorem workshopu je Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT) a Adobe (ACE), zkušený lektor, profesionální fotograf a obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza se věnuje osvětě a edukaci kolem Apple a Adobe produktů řadu let, pomáhal s nasazením Apple služeb v desítkách společností a sám vede několik malých týmů. Adobe Lightroom používá od uvedení první verze a s iPadem cestuje poslední 3 roky po celém světě. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách.

 

Co budete potřebovat?

Na workshop si přineste svůj vlastní iPad či iPad Pro. Kurz nevyžaduje žádné konkrétní znalosti či zkušenosti s konkrétními službami Apple/Adobe, ale předpokládá se uživatelská znalost prostředí iOS. Pokud chcete přímo na kurzu trénovat s lektorem, budete potřebovat aktivní předplatné Creative Cloud.

 

Kde, kdy a za kolik?

  • 25. října 2018 od 9:00 do 12:00 v našich prostorách Zborovská 66, Praha 5 Smíchov. Kapacita workshopu je omezena na maximálně 8 osob, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro diskuzi a individuální přístup lektora. Kurzovné je 1590Kč
  • Tento workshop si  můžete kdykoli objednat i jako individuální školení za 2490Kč. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout si individuální termín.

 

IMG_1001

 

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná