Máme zde léto, příjemné teploty, sluníčko a prázdniny. Nicméně léto, to nejsou jen pláže, ale i skvělá příležitost spojit příjemné s užitečným a vydat se na některý z našich kurzů. Abychom vám léto zpříjemnili, připravili jsme novou speciální akci – dva kurzy za cenu jednoho.

 

Jak to funguje?

Je to velice jednoduché. Stačí si vybrat v naší nabídce půldenních praktických Apple či Adobe kurzů a přihlásit se kdykoli do 31. 7. 2015. Buď si vyberete dva kurzy a zaplatíte jen jeden z nich nebo můžete přihlásit dva účastníky a zaplatit jen za jednoho. Vybírat si můžete i z podzimních termínů, rozhodující pro uplatnění slevy je pouze datum odeslání objednávky.

Proč právě naše workshopy?

Všechny naše workshopy jsou postavené na praktické zkušenosti lektora. Nečekejte žádné teoretické prezentace. Budeme se bavit o praktických problémech a jejich řešení. Budeme společně procvičovat postupy a hledat konkrétní řešení na vaše problémy. Lektorem všech kurzů je Honza Březina, zkušený lektor certifikovaný Apple i Adobe, neúnavný propagátor fotografie a Apple produktů a bloger.