Jsou to většinou ty nejmenší drobnosti, které rozhodují o tom, jestli se vám s aplikací pracuje dobře a komfortně nebo jestli to není ono. Občas dokonce ani nevíte, co přesně vám chybí, dokud to autoři netrefí. Přesně to se povedlo nyní Evernotu.

Rychlý přístup k Upomínkám na iPhonu

Používáte rádi připomenutí uložené poznámky v Evernote? Je to prosté a účelné. Stačí si natáhnout budíček, nebo chceteli správně Upomínku či anglicky Reminder a poznámka / úkol se sami připomenou. To je něco, co Evernote má už léta a uživatelé to hojně používají. Problém nového zjednodušeného uživatelského rozhraní byl, že bylo zbytečně zdlouhavé zobrazení všech aktivních upomínek.

 

 

Evernote upomínky

Poslední verze Evernote pro iOS konečně přišla s řešením. Stačí si vybrat seznam všech připomínek a zatáhnout dolů. Objeví se nejen obligátní vyhledávací okno, ale vedle něj i ikony budíčku a štítků. Pak už jen stačí tapnout na příslušný symbol a hotovo.

I nadále zůstala i možnost nahoře ťuknout na Všechny poznámky a vybrat filtr upomínky. Někdy je to rychlejší, jindy pomalejší cesta.

 

Závěr

Je to zdánlivý detail, ale třeba mě osobně opravdu vyhovuje a pomáhá několikrát denně. Je to přesně ten detail, který udělá váš život lepším. A nejen to, už jste vyzkoušeli podporu  TouchBaru v novém Evernotu pro Mac?

Chcete se naučit využívat Evernote naplno? Přijďte na náš kurz Evernote: Informace pod kontrolou.