Dostáváme řadu dotazů týkajících se rizik spojených s pandemií CoVID a omezení z toho plynoucích pro účastníky našich kurzů. Proto bychom vás rádi ujistili, že děláme maximum pro to, abychom zajistili maximální bezpečí a komfort našich klientů. V praxi to znamená.

Všechny kurzy můžete absolvovat online

Pokud patříte do ohrožené skupiny obyvatel, jste v karanténě nebo prostě jen preferujete zůstat doma, tak pro vás máme skvělou zprávu. Postupně jsem u všech našich kurzů zajistili možnost účasti on-line. prostřednictvím platformy Zoom se on-line účastníci připojí přímo k probíhajícímu kurzu, mají možnost komunikovat s lektorem, pokládat dotazy a po skončení kurzu dostanou záznam. Neztrácí tak ani možnost interakce s lektorem ani nejsou nijak omezeni v rozsahu získaných informací a zkušeností.

Malé a flexibilní skupiny

Všechny kurzy Ilumio probíhají v malých skupinách. Omezili jsme maximální počet fyzických účastníků na 6, abychom umožnili dodržování bezpečného odstupu a minimalizovali jakákoli zdravotní rizika. Pokud jste přihlášeni na kurz a necítíte se dobře, bez jakýchokli poplatků vás rádi přesuneme na následující termín nebo změníme fyzickou účast na on-line dle vaší volby.

 

Důraz na komfort a bezpečnost

S ohledem na malé skupiny není podle aktuálních pravidel nutné na kurzech nosit roušky. Abychom zajistili maximální bezpečí našich klientů, učebna a společné prostory jsou mezi jednotlivými kurzy vždy důkladně desinfikovány a důkladně větrány. Všem účastníkům je při příchodu k dispozici desinfekce na ruce.

Pokud máte jakékoli dotazy k tomuto tématu nebo potřebujete změnit svou přihlášku, můžete nás kdykoli kontaktovat na info@ilumio.cz.