Baví vás technologie, zajímáte se o nové trendy a řešíte osobní efektivitu? V takovém případě by neměl vaší pozornosti uniknout třetí ročník konference Digital Future, který proběhne již 4. května v pražském HUBu. Akce i letos přinese přednášky zaměřené na praktické využití nejnovějších technologií. Hlavním tématem letošního ročníku je srovnání cloudových služeb od Applu, Googlu, Microsoftu a Evernote. Těšit se ale můžete i na přednášky zaměřené na osobní rozvoj, efektivitu a organizaci svého času.

Program konference

První přednáška se zaměří na praktické nasazení nástrojů G-Suite. Radek Pohnán během hodinové přednášky na konkrétních případových studiích a klientských zkušenostech předvede praktické možnosti dnešní digitální kanceláře s produkty Googlu.

Druhým řečníkem bude Daniel Gamrot, který popíše možnosti Evernote Business a jejich praktické nasazení ve firemním prostředí. Dan je certifikovaný konzultant Evernote a díky tomu čerpá ze zkušenosti s nasazováním jeho produktů v desítkách společností.

Poslední přednáška dopoledního bloku bude o trochu méně technologická. Bára Rektorová, zakladatelka sushiqueen.cz se zaměří na to, jak pracovat se svým časem a prioritami. Kvůli své nemoci byla konfrontována s potřebou vyřídit úkoly, které jí běžně zabraly týden během pár hodin, což ji přivedlo k velice efektivní práci s časem. O své zkušenosti se podělí během své přednášky.

Odpolední blok zahájí Karol Suchánek s přednáškou o bezpečnosti dat. Cloudové služby s sebou nesou mnoho bezpečnostních otázek a vzbuzují u řady uživatelů obavy. Karol se zaměří na reálná rizika a možnosti jejich eliminace.

O praktických zkušenostech s nasazením cloudových služeb Microsoftu ve firemním prostředí promluví Jaroslav Luhan. Co vše dnes může nabídnout Office 265, OneDrive, OneNote, Skype a Outlook pro uživatele na různých platformách?

O závěr konference se postará Honza Březina, certifikovaný trenér Applu, který v praxi předvede, jak si snadno a efektivně zorganizovat  čas, data a dokumenty s využitím systémových služeb Applu, iCloudu a dalších aplikací.

 

Detaily o akci

Již 3. ročník konference proběhne opět v prostorech pražského HUBu na Smíchově a to 4. května 2017 od devíti hodin. Vstupné je letos již od 900 Kč. Detaily o akci, programu a přednášejících najdete na http://www.digitalfuture.cz.