Od samotného vzniku Ilumia děláme kurzy pro fotografy a uživatele Apple produktů. Jedním s nejbližších spojení obou světů je práce s aplikací Apple Fotky, pro kterou máme samostatný půldenní kurz, kterým prošli již stovky klientů. I na základě této zkušenosti vznikla elektronická kniha Jak na Apple Fotografie.

Jak na Apple Fotky

Na knize jsem pracoval postupně déle než 2 roky. Postupně vznikla publikace, která není prostým uživatelským návodem, ale shrnutím mých osobních zkušeností, postřehů z praxe a tipů, které jsem postupně objevil. Na víc jak 220 stranách najdete nejen popis toho, jak aplikace Apple Fotky funguje, ale hlavně návod, jak s ní efektivně pracovat. Každý fotograf je jiný a má trochu jiné preference, takže při psaní knihy jsem se snažil hlavně inspirovat a vysvětlovat, proč jsou jednotlivé postupy vhodné, případně kde děláme kompromisy.

 

Kniha vás provede celým procesem. Vysvětluje jak funguje knihovna a spojení s iCloudem. Jak importovat snímky, jak udržovat dlouhodobě pořádek v knihovně, jak upravovat a sdílet fotografie. Nechybí desítky klávesových zkratek, postup zálohování či opravy knihovny a další praktické informace.

 

Kniha je bohatě ilustrovaná a psaná co nejsrozumitelnějším jazykem, aby se dobře četla i úplným začátečníkům.

 

Nejen ekniha

Elektronickou knihu můžete koupit buď přímo v iBookStore nebo v eshopu autora. V tomto okamžiku pracujeme na audio verzi, které bude hotová v červnu a video kurzu, který bude v červenci. Obojí si můžete již nyní předobjednat v eshopu a ušetřit. A samozřejmě je zde i možnost přijít na fyzický kurz ilumio, na kterém můžete vše probrat osobně.