Apple a foto workshopy

Jaké kurzy hledáte?

Práce s Apple produkty a fotografování jsou pro nás nejen každodenní obživou, ale i koníčkem a životním stylem. Proto jsou naše kurzy a workshopy nabité praxí, konkrétními postupy, tipy a triky. Nepoužíváme prezentace a flipchart, ukazujeme v praxi konkrátní postupy, diskutujeme, hledáme společně s účastníky řešení jejich konkrétních potřeb.

Díky tomu jsme většinu kurzů schopni nabídnout jak v podobě fyzického kurzu, kdy dorazíte k nám do učebny, tak i v podobě on-line kurzu, kdy se k nám připojíte na dálku. Používáme platformu ZOOM, kdy účastník nejen vidí a slyší lektora a jeho obrazovku, ale zároveň může s lektorem i v reálném čase komunikovat, zapojit se aktivně do kurzu a klást otázky. Ze všech online kurzů účastníci dostávají video záznam celého kurzu.

Pokud se Vám nehodí termín, chybí Vám konkrétní téma nebo preferujete individuální výuku, vyžádejte si individuální kurz na míru. Našim cílem není vytvářet rozsáhlé a komplikované systémy školení, ale pomáhat konkrétním lidem s konkrétními problémy.

Všechny naše kurzy můžete věnovat jako dárkový poukaz!

Aktuálně pořádané kurzy

macOS SonomamacOS: Jak využívat Mac naplnoZjistit více
iPad Air 2020iPad: 100% pracovní nástrojZjistit více
iOS 17iPad pro začátečníky od A do ZZjistit více
Mistrovství fotografování mobilemZjistit více
Pages, Numbers, KeynoteZjistit více
iMovie: Snadný střih videa na MacuZjistit více
iPhone 11 ProiPhone: 100% pracovní nástrojZjistit více
iCloudiCloud: efektivní nastaveníZjistit více
Workshop svícení v ateliéruWorkshop focení párů v ateliéruZjistit více
Final Cut Pro XFinal Cut Pro: Barevná postprodukceZjistit více