Narodil jsem se v Moravském krasu, ale odjakživa mě to lákalo do Asie a tak jsem se jednoho dne sbalil a přestěhoval 9.000 km na východ, na Taiwan, který se stal mým druhým domovem. Odtud často vyrážím do okolních Asijských zemí, nejen na soukromé cesty, ale především jako průvodce turistů pro cestovní kanceláře.

Během posledních osmi let jsem procestoval Taiwan mnohokrát křížem krážem a nabyté zkušenosti a zážitky pak předávám dál prostřednictvím fotografií a videí z tohoto krásného ostrova. Taiwan je se svými přátelskými obyvateli, moderními městy a nádhernou přírodou skvělým místem nejen k životu, ale též k fotografii a tak je fotoaparát pevným obsahem (a někdy otravnou zátěží) mého batohu.

Fotit jsem začal během studií na střední škole, což už je děsivých 15 let. Nejprve jsem fotil na kinofilm a později na digitál – od jednoduchých “mýdlových krabiček” jsem se dopracoval až k obřím a superkomplikovaným zrcadlovkám. Nespecializuji se na žádný konkrétní styl fotografie. Fotím co se mi zrovna dostane před objektiv. Doma v Taipei mě baví street fotografie a hledání zajímavých architektonických zajímavostí. Na horách se pak na pořad dne dostává focení krajinek. Asi by se to dalo nazvat travel fotografie, ale neberu se moc vážně :-)