Apple a foto workshopy

Jaké kurzy hledáte?

Práce s Apple produkty a fotografování jsou pro nás nejen každodenní obživou, ale i koníčkem a životním stylem. Proto jsou naše kurzy a workshopy nabité praxí, konkrétními postupy, tipy a triky. Nepoužíváme prezentace a flipchart, ukazujeme v praxi konkrátní postupy, diskutujeme, hledáme společně s účastníky řešení jejich konkrétních potřeb.

Díky tomu jsme většinu kurzů schopni nabídnout jak v podobě fyzického kurzu, kdy dorazíte k nám do učebny, tak i v podobě on-line kurzu, kdy se k nám připojíte na dálku. Používáme platformu ZOOM, kdy účastník nejen vidí a slyší lektora a jeho obrazovku, ale zároveň může s lektorem i v reálném čase komunikovat, zapojit se aktivně do kurzu a klást otázky. Ze všech online kurzů účastníci dostávají video záznam celého kurzu.

Pokud se Vám nehodí termín, chybí Vám konkrétní téma nebo preferujete individuální výuku, vyžádejte si individuální kurz na míru. Našim cílem není vytvářet rozsáhlé a komplikované systémy školení, ale pomáhat konkrétním lidem s konkrétními problémy.

Všechny naše kurzy můžete věnovat jako dárkový poukaz!

Aktuálně pořádané kurzy

LumaFusionLumaFusion: Střih videa na iPaduZjistit více
Poklep na iPhoneiPhone pro začátečníky od A do ZZjistit více
macOS SonomamacOS: Přecházíme na MacaZjistit více
macOS SonomaMac: 100% pracovní nástrojZjistit více
HomekitWebinář Senzory vzduchu a okolíZjistit více