Našli jste pod stromečkem nové Apple zařízení, právě přecházíte na Mac či iPad nebo jste si dali novoroční předsevzetí, že se konečně naučíte své Apple zařízení používat víc efektivně? V obou případech vám mohou pomoci naše začátečnické kurzy, při kterých vám během 3 hodin předáme znalosti, zkušenosti a postupy, které byste sami hledali možná týdny. V lednu a únoru na začátečnické kurzy nabízíme speciální slevu!

Jak získat slevu?

Je to velice jednoduché. Stačí se v období od 2. do 12. ledna 2020 přihlásit na některý z níže uvedených kurzů pro začátečníky a při registraci uvést slevový kód K2020. Na základě toho vám okamžitě uplatníme slevu a za kurz zaplatíte pouze 990Kč místo plné ceny 1590Kč.

 

Na které kurzy se akce vztahuje?

Slevu můžete uplatnit na všechny následující kurzy určené pro začátečníky:

  • iPhone: efektivní pracovní zařízení – iPhone není jen obyčejný telefon. Je to výkonný počítač, který máte ve své kapse. Víte o tom, že většina uživatelů ani zdaleka nevyužívá potenciál, který se skrývá uvnitř tohoto skvělého zařízení? iPhone se přitom může stát vaším hlavním pracovním zařízením. Důležitá je sebekázeň a efektivní nastavení pracovního workflow. S tím se pojí i řada aplikací, které vám buď mohou výrazně pomoct nebo i stejným způsobem uškodit. Jak říkal Steve Jobs: „Myslete jinak!“
  • iOS 13 pro začátečníky od A do Z – Uvedení třinácté verze iOS přineslo řadu novinek a hlavně vnitřních vylepšení. Nabízíme Vám půldenní intenzivní workshop, při kterém Vás naučíme nastavit iPhone a iPad tak, aby na 100 % využil výkon nového systému, jeho bezpečnostní prvky a to vše při zachování či zlepšení výdrže na baterii. Pojďte s námi proniknout do tajů iOS 13.
  • macOS: Přecházíme na Maca – Pořídili jste si nového Maca a potřebujete pomoci s přechodem z Windows na macOS. A nebo jen prostě začínáte s Macem a hledáte pomoc? Nabízíme Vám půldenní intenzivní a praktický workshop uživatelské práce s macOS.
  • Apple Watch: životní styl na maximum – Máte někdy pocit, že hodinky Apple Watch vás spíše otravují, než aby vám pomáhali? Chodí vám denně spousty nofitikací a různých upozornění, které vás akorát vyrušují od práce nebo odpočinku? Co takhle s tím vším skoncovat a začít využívat Apple Watch efektivně a zároveň na maximum. Víte například o tom, že hodinky vám mohou měřit a hlídat kvalitu spánku? A co teprve vaše srdce nebo stres. Apple Watch se mohou při správném nastavení stát vaším nejosobnějším zařízením.
  • Apple Fotky: Jak na fotografie na Macu – Potřebujete si udělat pořádek ve svých fotkách na Macu? Hledáte příjemný a zároveň efektivní způsob, jak spravovat, upravovat, organizovat a sdílet své fotografie? Nefunguje vám propojení knihovny fotografií mezi iPhonem a Macem? Toto všechno dokážeme vyřešit pomocí Apple Fotek a správných postupů, které vás naučíme.
  • iMovie: Snadný střih videa – Hledáte jednoduchý, bezproblémový a přitom fungující program pro zpracování videa? V takovém případě je Apple iMovie ta správná volba. V našem kurzu se zaměříme nejen na ovládání iMovie jako takového, ale budeme se věnovat i tomu, jak si připravit jednoduchý scénář, vybrat správné záběry a pracovat se střihem. To vše si předvedeme na konkrétním projektu od A do Z.
  • Adobe Photoshop pro začátečníky – Rozhodli jse se naučit pracovat v Adobe Photoshopu a nevíte jak začít? Ušetříme vám desítky hodin tápání a hledání. Během půldenního praktického workshopu vás seznámíme s uživatelským prostředím, vysvětlíme si použití základních nástrojů a objasníme fungování vrstev a masek.