Vzhledem k nastalé situaci a faktu, že nikdo dnes netuší, kdy se život vrátí do normálu, rozhodli jsme se nabídnout vybrané Apple a Adobe kurzy v on-line podobě. On-line kurz můžete sledovat na jakémkoli počítači (Windows/Mac) či mobilním zařízení (iOS/Android) prostřednictví služby Webex. Účastníci mohou v průběhu kurzu nejen sledovat výklad, ale i komunikovat s lektorem prostřednictvím chatu, pokládat otázky a řešit své individuální potřeby.

Aktuálně vyhlášené termíny a kurzy

Bohužel ne všechny kurzy z naší nabídky je možné dělat on-line. Vybrali jsme proto ty, u kterých distanční podoba neomezuje průběh kurzu. K dispozici jsou aktuálně následující kurzy a termíny. Jejich seznam budeme průběžně aktualizovat:

 

31.3. iPad: 100% pracovní nástroj

1.4. iPad: 100% pracovní nástroj

1.4. Adobe Lightroom: Zpracování fotek na iPadu

8. 4. LumaFusion: Střih videa na iPadu

27.4. Apple Fotky: Jak na fotografie na Macu

27.4. iMovie: Snadný střih videa

28.4. Osobní efektivita s Apple produkty

 

Jak kurzy probíhají?

Před kurzem dostanete emailem webovou adresu, přes kterou se přihlásíte v určený čas na kurz. Kurzy vedeme na platformě Webex, kterou jde používat na jakémkoli počítači či mobilním zařízení. Kurz je plně interaktivní. To znamená, že všichni účastníci nejen vidí a slyší lektora, ale vidí i jeho pracovní plochu, mohou klást dotazy v chatu a nebo o přestávkách a na konci kurzu diskutovat s lektorem pomocí videochatu.

Další výhodou on-line kurzu je fakt, že jej celý nahráváme a účastníkům bude záznam po kurzu k dispozici.

 

Jak se na kurz přihlásit?

Na on-line kurzy se hlásí stejným způsobem jako na klasické kurzy. Stačí vyplnit formulář níže. Do 24 hodin obdržíte emailem výzvu k platbě, zálohovou fakturu a podrobné informace.

 

Přihlášení na workshop

* takto označená pole jsou povinná