Fotografické expedice

Jaké expedice hledáte?

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

 

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

_DSC1821 70x50 cm vystava1800pix

Fotoexpedice Lofoty 2016

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy, divoká zvířata a severský styl života. Přidejte si k tomu skvělou kuchyni, prima partu fotografů a vedení dvou zkušených lektorů.
OBSAZENO

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

jhora

Jaroslav Hora

zjistit více
Route 66

Foto-moto expedice Jih USA 2016

Tuto unikátní fotoexpedici jsme připravili s možností absolvovat celý program na motorce. Pokud jste motorkáři, můžete si vychutnat jízdu ve stylu Route 66. Pokud nejste motorkáři, máme pro vás místo v miniVANu a nádherný program na Jihozápadě USA.
Poslední místo

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Stara Havana

Fotoexpedice Kuba 2016

Vydejte se s námi navštívit Kubu - největší ostrovní stát karibibské oblasti, kde se díky politické izolaci doslova zastavil čas. Užijte si s námi neopakovatelnou atmosféru typické živé hudby, pestrých barev, rumu, doutníků a nablýskaných amerických vozů brázdících kubánské silnice, ještě než tento malebný ostrov pohltí tisíce turistů dychtících zachytit jeho kouzlo. Přijímáme přihlášky!

Lektoři:
deny

Denisa Tichotová

zjistit více
Icefield

Fotoexpedice Zimní Island 2016 II

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a s trochou štěstí i polární záře. (Přijímáme přihlášky)

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Galapágy

Fotoexpedice Galapágy 2017

Souostroví Galapágy, přírodní ráj tvořený 19ti izolovanými sopečnými ostrovy ve východní části Tichého oceánu, je domovem velkého množství unikátních živočišných druhů.
Poslední místo!

Lektoři:
deny

Denisa Tichotová

zjistit více
Grand Teton NP

Fotoexpedice Yellowstone 2017

Vydejte se s námi poznat národní parky Yellowstone, Grand Teton a Glacier v unikátní fotografické expedici připravené speciálně pro malou skupinu fotografů
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Island

Fotoexpedice Island 2016

Island je jedna z našich nejoblíbenějších destinací, kde známe doslova každý kámen a fotoexpedice zde pořádáme každý rok. Nádherné vodopády, ledovce, sopky, pustiny, divoké pobřeží, Papuchálci a spousta dalšího.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
jacquelynn buck

Jacquelynn Buck

jan-brezina

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice