Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

 

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

_DSC1821 70x50 cm vystava1800pix

Fotoexpedice Lofoty 2016

Lofoty jsou jedním z nejfotogeničtějších koutů Skandinávie. Nádherná, drsná krajina, fjordy, divoká zvířata a severský styl života. Přidejte si k tomu skvělou kuchyni, prima partu fotografů a vedení dvou zkušených lektorů.
OBSAZENO

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

jhora

Jaroslav Hora

zjistit více
Route 66

Fotoexpedice Jih USA 2016 (moto)

Tuto unikátní fotoexpedici jsme připravili s možností absolvovat celý program na motorce. Pokud jste motorkáři, můžete si vychutnat jízdu ve stylu Route 66. Pokud nejste motorkáři, máme pro vás místo v miniVANu a nádherný program na Jihozápadě USA.
Poslední místo - sleva 15 000 Kč

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Icefield

Fotoexpedice Zimní Island 2016 II

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a s trochou štěstí i polární záře.
Poslední 2 místa!

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Galapágy

Fotoexpedice Galapágy 2017

Souostroví Galapágy, přírodní ráj tvořený 19ti izolovanými sopečnými ostrovy ve východní části Tichého oceánu, je domovem velkého množství unikátních živočišných druhů.
Poslední místo!

Lektoři:
deny

Denisa Tichotová

zjistit více
Yosemite

Fotoexpedice Zimní Kalifornie 2016

Yosemitský národní park patří mezi nejpopulárnější v USA. Opět po roce se do něj vrátíme v zimním období a pokusíme se vyfotit úkaz zvaný "Firefall" neboli ohnivý vodopád. Kromě toho nás čeká nádherné San Francisko a pobřeží Pacifiku s častými zimními mlhami, Los Angeles a další krásná místa Kalifornie.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
jakub-vanek

Jakub Vaněk

jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Grand Teton NP

Fotoexpedice Yellowstone 2017

Vydejte se s námi poznat národní parky Yellowstone, Grand Teton a Glacier v unikátní fotografické expedici připravené speciálně pro malou skupinu fotografů
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
jan-brezina

Jan Březina

zjistit více
Island

Fotoexpedice Island 2017

Island je jedna z našich nejoblíbenějších destinací, kde známe doslova každý kámen a fotoexpedice zde pořádáme každý rok. Nádherné vodopády, ledovce, sopky, pustiny, divoké pobřeží, Papuchálci a spousta dalšího.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:
jacquelynn buck

Jacquelynn Buck

jan-brezina

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice