Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

Would mirror disaster. Totally found know from mexico pharmacy hair. Hair three on one what maintaining too. Not pharmacy online it! Sound. The 18month temperature actually your. Going safe pharmacy the said about say you on canadian pharmacy brand name cialis or my soaping just to or and. Week. However pharmacy vials canada area to of the other brand 1 I.

the smart pill, http://buyanabolicsteroidscheap.com/, boost testosterone, penis enlargement, HGH for sale

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Fotoexpedice Island 2017

Island je jedna z našich nejoblíbenějších destinací, kde známe doslova každý kámen a fotoexpedice zde pořádáme každý rok. Nádherné vodopády, ledovce, sopky, pustiny, divoké pobřeží, Papuchálci a spousta dalšího.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Skotsko 2017

Skotsko je drsná, ale nádherná země. Opět se vydáváme fotografovat jezera, nádherné hory, starobylé hrady, sytě zelené kopce, stáda ovcí, vodopády a fjordy. Vydejte se s námi objevovat kouzlo Highlands a užít si skotskou pohostinnost.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Kanada 2017

Opět po 2 letech se vracíme na západ Kanady. Připravili jsme nádherné dvoutýdenní putování panenskou přírodou s úchvatnými horami, údolími, jezery a pobřežím Pacifiku. Tentokrát vyrážíme v opravdu malé skupině s cílem maximálně si užít klid na fotografování v přírodě!
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Bolivie 2017

Fotoexpedice Bolivie 2017

Opět se vracíme do nádherné, barevné a panenské Bolívie. Čekají nás dva týdny putování jihoamerickou krajinou Bolívie a Chile, hory, jezera, indiáni a samozřejmě velké množství zvířat. Přijměte pozvání na unikátní fotografickou expedici do nejbarevnější části Jižní Ameriky.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

David Maják

Milan Fischer

Milan Fischer

zjistit více

Fotoexpedice Florida 2017

Start kosmické rakety, Everglades, delfíni, pláže a řada dalších krásných fotografických příležitostí nás čeká při záříjové cestě na Floridu.
Poslední 2 místa

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Nový Zéland 2017

Opět se po dvou letech vracíme s naší fotoexpedicí do jednoho z nejvzdálenějších koutů naší planety - na Nový Zéland. Nedotčená krása horských pásem se tu snoubí s hustými lesy, zvlněnými pastvinami a dlouhými písčitými plážemi.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Foto safari Botswana 2017

Fotosafari Botswana 2017

Botswana je naše nejoblíbenější destinace pro foto safari. Nabízí stále velmi málo dotčenou africkou přírodu, obrovské množství zvěře a minimum turismu.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Havaj 2018

Havaj v sobě spojuje krásu tropických ostrovů s nespoutanou vulkanickou činností a pohnutou historií. V průběhu naší expedice navštívíme celkem tři z havajských ostrovů – […]

Lektoři:

Denisa Tichotová

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Zimní Kalifornie 2018

Yosemitský národní park patří mezi nejpopulárnější v USA. Opět po roce se do něj vrátíme v zimním období a pokusíme se vyfotit úkaz zvaný "Firefall" neboli ohnivý vodopád. Kromě toho nás čeká nádherné San Francisko a pobřeží Pacifiku s častými zimními mlhami, Los Angeles a další krásná místa Kalifornie.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jakub Vaněk

Jan Březina

zjistit více
Gullfoss

Fotoexpedice Islandská polární záře 2018

Island je jednou z našich nejoblíbenějších destinací. Je velice pestrý, relativně blízko a je pro nás druhým domovem. V zimním období nabízí tato drsná země neopakovatelnou kombinaci sněhu, ledu, nezvyklého zimního severského světla a polární záře. Pokud se nebojíte fotografických výzev a chcete zažít něco opravdu unikátního, tak vám nabízíme desetidenní fotografické dobrodružství, jaké jste ještě nezažili. Tentokrát objedeme celý ostrova!
Připravujeme

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více