Fotografické expedice

Užijte si fotografickou cestu svých snů

Ilumio je licencovaná cestovní kancelář s plným zákonným pojištěním proti úpadku u ERV. Jsme členy nadnárodních oborových organizací IATA (status TIDS) a Travel Massive. Máme tým zkušených lektorů, pro který je cestování a fotografování životní vášeň. Specializujeme se na fotografické workshopy a cesty po celém světě. Naše fotoexpedice vám nabízejí komfort špičkově zajištěné dovolené s programem speciálně navrženým pro fotografy.

 

Pro koho jsou naše expedice určeny?

Aktuálně pořádané expedice

Lofoty – polární záře 2017

Vracíme se na Lofoty a tentokrát je našim hlavním cílem fotografování polární záře. Samozřejmě nebude chybět ani spousta krajinářské fotografie!
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více
Fotoexpedice Bali

Fotoexpedice Bali 2017

Opět po roce se vrátíme na ostrov Bali v Indonésii. Čeká nás nádherná příroda, unikátní kultura a řada nevšedních zážitků. Jako bonus jsme v průběhu programu připravili tři portrétní workshopy s místními modelkami a návštěvu Hong Kongu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jacquelynn Buck

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Havaj 2017

Havaj v sobě spojuje krásu tropických ostrovů s nespoutanou vulkanickou činností a pohnutou historií. V průběhu naší expedice navštívíme celkem tři z havajských ostrovů - Big Island, Maui a Oahu.
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Yellowstone 2017

Vydejte se s námi poznat národní parky Yellowstone, Grand Teton a Glacier v unikátní fotografické expedici připravené speciálně pro malou skupinu fotografů
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Island 2017

Island je jedna z našich nejoblíbenějších destinací, kde známe doslova každý kámen a fotoexpedice zde pořádáme každý rok. Nádherné vodopády, ledovce, sopky, pustiny, divoké pobřeží, Papuchálci a spousta dalšího.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Skotsko 2017

Skotsko je drsná, ale nádherná země. Opět se vydáváme fotografovat jezera, nádherné hory, starobylé hrady, sytě zelené kopce, stáda ovcí, vodopády a fjordy. Vydejte se s námi objevovat kouzlo Highlands a užít si skotskou pohostinnost.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Kanada 2017

Opět po 2 letech se vracíme na západ Kanady. Připravili jsme nádherné dvoutýdenní putování panenskou přírodou s úchvatnými horami, údolími, jezery a pobřežím Pacifiku. Tentokrát vyrážíme v opravdu malé skupině s cílem maximálně si užít klid na fotografování v přírodě!
OBSAZENO

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Florida 2017

Na Floridu se letos vydáváme hned z několika důvodů. Kromě krajinářské fotografie se zaměříme zejména na provětrání našich teleobjektivů. V první řadě máme připravené fotografování startu […]

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Nový Zéland 2017

Opět se po dvou letech vracíme s naší fotoexpedicí do jednoho z nejvzdálenějších koutů naší planety - na Nový Zéland, který je proslavený svým nepřeberným přírodním bohatstvím. Nedotčená krása horských pásem se tu snoubí s hustými lesy, zvlněnými pastvinami a dlouhými písčitými plážemi. Na severním ostrově se nachází i několik činných sopek a mnoho horkých pramenů a gejzírů. Tuto unikátní krajinu s dechberoucími pohledy i místní tradice a historii budeme moci obdivovat během necelých 3 týdnů, během kterých navštívíme Severní i jižní ostrov. (Připravujeme)

Lektoři:

Jan Březina

zjistit více

Fotoexpedice Zimní Kalifornie 2018

Yosemitský národní park patří mezi nejpopulárnější v USA. Opět po roce se do něj vrátíme v zimním období a pokusíme se vyfotit úkaz zvaný "Firefall" neboli ohnivý vodopád. Kromě toho nás čeká nádherné San Francisko a pobřeží Pacifiku s častými zimními mlhami, Los Angeles a další krásná místa Kalifornie.
Přijímáme přihlášky

Lektoři:

Jakub Vaněk

Jan Březina

zjistit více

Již proběhlé expedice

Zimní Island 2016Zjistit více
Zimní Yosemite 2015Zjistit více
Mexiko 2015Zjistit více
Zimní Island 2015Zjistit více
Nový Zéland 2014Zjistit více
Kanada 2014Zjistit více
ČÍNA 2014Zjistit více
Západ USA 2014Zjistit více
Barma 2014Zjistit více
Africké Safari 2013Zjistit více